pawmal

Użytkownik forum
 • Content Count

  1343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

pawmal last won the day on April 12

pawmal had the most liked content!

7 Followers

About pawmal

 • Rank
  Ekspert

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam DWG w nazwie ikony rysunku. Jeśli jest to DXF, to odpowiednio ikona ma również DXF. Sądzę, że właśnie taki jest zamysł.
 2. Witam, proszę zaznaczyć ponowne skojarzenie jak na zdjęciu lub wykonać reset profilu.
 3. Najprościej zaznaczyć odpowiednie komórki, skopiować i wkleić specjalnie jako obiekty ZWCAD przez prawy przycisk myszy.
 4. Proponuję reset profilu albo odłączyć z listy startowej ten lisp na którym się zatrzymuje wczytywanie. Ten lisp od ZWPack powinien się ładować automatycznie. Na priv wysłałem też link do najnowszej wersji (jeszcze beta) do przeinstalowania.
 5. Proszę uruchomić ZWCAD jako administrator przez prawy przycisk myszy i sprawdzić.
 6. Dziękuję za informację. Dodam tylko, że uciążliwość ta występuje na wersji ENG i zostało to już zgłoszone do ZWSOFT.
 7. Proszę kliknąć na Pulpicie prawym przyciskiem myszy, wybrać Ustawienia ekranu i na dole ustawienia grafiki oraz przestawić na duża wydajność i sprawdzić.
 8. Czy praca jest wykonywana na komputerze stacjonarnym czy laptopie? Jeśli laptopie, to czy są dwie karty graficzne i czy sterowniki do grafiki są najnowsze?
 9. Powodem dłuższego otwierania plików mogą być brakujące odnośniki xref lub pliki rastrowe, które są poszukiwane w sieci. Proszę sprawdzić przez polecenie XREF lub IM.
 10. Proszę katalog TEMP użytkownika oczyścić. Aby odnaleźć ten katalog wystarczy wpisać w pasku adresu z lewej strony %temp% Albo proszę otworzyć najpierw program i następnie otworzyć plik z menu programu i sprawdzić.
 11. Na etapie wstawiania formuły wybieramy przy formacie opcję brak, albo aktualne jednostki, które z kolei można ustawić przez polecenie JEDN (_UNITS).
 12. Są takie polecenia np. _DIST czy _LIST, które nie wyświetlą wszystkich informacji w tak małym oknie poleceń i w tym przypadku można przecież wyświetlić większe okno przez F2.
 13. Nie można paska Style przesunąć tak, aby nie nachodził na pasek poleceń?
 14. INPUTSEARCHOPTIONFLAGS na 0 Opisane uciążliwości przekazałem do ZWSOFT.
 15. Proszę w pierwszej kolejności ustawić wydruk czcionek jako grafikę. Można także jako drukarkę ustawić Microsoft Print to PDF i wybrać przy publikowaniu opcję Drukarka zamiast PDF. Rozwiązaniem jest też pobranie i zainstalowanie nowszej wersji.