pawmal

Użytkownik forum
 • Posts

  1368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

pawmal last won the day on May 21

pawmal had the most liked content!

7 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pawmal's Achievements

 1. Czasami jak program jest bardziej obciążony, to Windows 7 wyświetla takie okno jakby program przestał działać. Warto sprawdzić opisywane przypadki także na innych plikach.
 2. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć snapy tylko te najczęściej wykorzystywane, a w razie potrzeby zastosować Shift + PPM (prawy przycisk myszy), aby wybrać snap potrzebny w danym momencie.
 3. Na innych komputerach też tak jest? Nie mieliśmy podobnych zgłoszeń. Rozumiem, że wydruk jest w porządku? Możemy połączyć się też zdalnie, aby to zdiagnozować.
 4. Proszę włączyć w Ustawieniach grafiki wysoką wydajność. Można to znaleźć PPM (prawy przycisk myszy) na Pulpicie-> Ustawienia ekranu-> Ekran-> Ustawienia grafiki (na dole). Po wskazaniu ZWCAD wybrać Opcje jak niżej. Rozumiem, że Temp został oczyszczony.
 5. Najpierw potrzeba każdy arkusz ustawić normalnie do druku łącznie z wybraniem drukarki, a nast. w PUBLISH wybrać Publikuj do: Drukarka, a w opcjach publikowania można określić katalog docelowy.
 6. Czcionkę romans.shx proszę podmienić: C:\Program Files\ZWSOFT\ZWCAD 2022\fonts romans.shx
 7. Trzeba pamiętać, że sama zmiana DIMASSOC na 1 nie rozłączy już istniejących wymiarów od obiektów. Ta zmienna ma zastosowanie dla nowo tworzonych wymiarów. Aby rozłączyć wymiary potrzeba użyć polecenia _DIMDISASSOCIATE (ODCZEPWYMIAR) i zaznaczyć wymiary do odłączenia jak w linku.
 8. Proszę w ustawieniach grafiki przełączyć w Opcjach na wysoką wydajność- być może są też dwie grafiki. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na Pulpicie->Ustawienia ekranu->Ekran->Ustawienia grafiki (na dole).
 9. Proszę przywrócić ustawienia programu do fabrycznych przez reset profilu i sprawdzić.
 10. Czy reset profilu został wykonany? Sama reinstalacja może nie pomóc jeśli ustawienia użytkownika nie zostaną usunięte.
 11. Tak jest na każdym rysunku? Można spróbować przywrócić program do ustawień fabrycznych przez reset profilu.
 12. Proszę sprawdzić aktualizację przez CHECKUPDATE lub sprawdzić wielkość i oczyścić katalog TEMP użytkownika jeśli jest >500MB. Katalog najprościej odnaleźć wpisując %temp% w pasku adresu dowolnego folderu jak w zał.
 13. Witam, Proszę sprawdzić wielkość i oczyścić katalog TEMP użytkownika jeśli jest >500MB. Katalog najprościej odnaleźć wpisując %temp% w pasku adresu dowolnego folderu jak w zał.
 14. Pewnie wynika to z tego, że uchwyt bliski jest złapany kilka razy wokół docelowego punktu (raz z lewej, raz z prawej), ale zgłosiłem to do ZWSOFT.
 15. Witam, jakie jest obecnie VERNUM programu na którym to się pojawia?