pawmal

Użytkownik forum
 • Content Count

  1228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

pawmal last won the day on September 11

pawmal had the most liked content!

7 Followers

About pawmal

 • Rank
  Ekspert

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sądzę, że w tym przypadku najsłabszym ogniwem jest karta graficzna. Można przełączyć na rozdzielczość FHD tj. 1920x1080 i sprawdzić działanie.
 2. Jak duże są rysunki, jest dużo elementów? Jest to rozdzielczość pomiędzy FHD, a 4K. Komputer jest wydajny?
 3. Jaka jest ustawiona rozdzielczość ekranu?
 4. Witam, Przy korzystaniu z funkcji _area, prościej i szybciej jest użyć opcji Obiekt i wskazać konkretny obiekt zamiast dodatkowo określać wszystkie punkty.
 5. pawmal

  Model terenu przy pomocy pliku .txt

  Witam, Sądzę, że w opisanym przypadku pomocnym narzędziem do ZWCAD przy tworzeniu niwelet byłaby nakładka TCPMDT. Opis możliwości oraz pobranie nakładki w celu przetestowania znajduje się pod linkiem TCP MDT. Nakładka ZWTraffic umożliwia utworzenie warstwic, opisanie ich oraz utworzenie profilu podłużnego.
 6. pawmal

  Problem z funkcją: ustaw szare

  W tym wypadku proszę przez _rename zmienić nazwę bloku D-18_ na inną i jeszcze raz zmienić znak na szary.
 7. pawmal

  Problem z funkcją: ustaw szare

  Proszę sprawdzić działanie na zupełnie nowym pliku, gdyż ten drugi znak wydaje się, że jest inny (ma dodatkowo opis odległości).
 8. pawmal

  ZWCAD 2020

  Oczywiste jest, że w ciągu miesiąca nie jest możliwe wyeliminowanie wszystkich niedogodności. W wersji Beta chodzi o dostrzeżenie rażących błędów.
 9. pawmal

  ZWCAD 2020

  Witam, w zasadzie wersja Beta jest po to, aby zauważone nieprawidłowości na tym etapie można było dostrzec i wyeliminować.
 10. pawmal

  ZWCAD 2020 - beta

  Witam, przekazałem istotne informacje do ZWSOFT. Nie wiem jednak czy uda się to wdrożyć w oficjalnym wydaniu, gdyż ta wersja może być już gotowa do wydania.
 11. pawmal

  ZWCAD 2020 - beta

  Jaki jest system operacyjny? Jaka jest wersja ZWCAD, 32 czy 64 bit, polska czy angielska?
 12. pawmal

  ZWCAD 2020 - beta

  Warto sprawdzić uruchamiając program jako admin przez prawy przycisk myszy albo wykonać reset profilu przez zmianę nazwy katalogu pl-PL lub en-US w lokalizacji: %appdata%\ZWSOFT\ZWCAD\2020
 13. pawmal

  ZWCAD 2020 - beta

  Przekazałem informacje i sugestie do ZWSOFT. Nie mogę jednak powtórzyć tej uciążliwości z paskiem poleceń, który jest odłączony od okna głównego.
 14. Witam W pierwszej kolejności zachęcam do przeinstalowania programu na wersję z 15.03.2019r. Tę wersję można pobrać tutaj: ZWCAD 2019 PL 64bit Warto także oczyścić katalog użytkownika %temp% ,gdyż zbyt duży rozmiar tego katalogu może przyczyniać się do opisywanych niedogodności. Folder temp można otworzyć przez wklejenie %temp% w pasku adresu po otwarciu dowolnego folderu. Powyższa wersja ma wbudowane narzędzie do diagnostyki zbyt dużej liczby skali opisowych i umożliwia ich przywrócenie do domyślnych wartości.
 15. pawmal

  ZWCAD 2020 - beta

  Okno się otwiera, tylko po dłuższej chwili. Przekazałem to do ZWSOFT.