pawmal

Użytkownik forum
 • Zawartość

  1183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  58

Ostatnia wygrana pawmal w Rankingu w dniu 3 Grudzień 2018

pawmal posiadał najczęściej polubioną zawartość!

7 obserwujących

O pawmal

 • Tytuł
  Ekspert

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pawmal

  Ikony palety narzędzi

  Czy został skopiowany katalog Images do odpowiedniego katalogu? %appdata%\ZWSOFT\ZWCAD\2019\pl-PL\Support\ToolPalette\Palettes\
 2. Jeśli chcemy, aby xref''y były w osobnym katalogu, to niezależnie od tego czy pracujemy na serwerze, czy na swoim dysku, to przy wstawianiu wybieramy ścieżkę względną i nawet jak przeniesiemy projekt (rysunek główny z podkatalogiem z xref'ami) na inny dysk, to xref'y podłączą się prawidłowo (zał.)
 3. W tym miejscu ustawia się konkretne katalogi ze ścieżką bezwzględną.
 4. Ścieżki wyszukiwania xref'ów można dodać w Opcjach w zakładce Pliki w drzewie Pliki jak w zał.
 5. pawmal

  problem z edycją tekstu

  Proszę przekopiować obiekty do nowego pliku i sprawdzić albo przesłać ten główny rysunek do sprawdzenia na priv. Być może też jest podłączony jakiś lisp, który różnie reaguje.
 6. pawmal

  Okno właściwości - ZWCAD 2019 SP2

  Jeśli chodzi o sumowanie powierzchni lub długości wielu obiektów, to jest polecenie LINESUM oraz AREASUM, a wynik otrzymujemy w pasku poleceń.
 7. pawmal

  ZWCAD 2019 wielosesyjność

  Tak, usunięcie wpisów w rejestrze analogicznie jak w tym poście powinien rozwiązać problem. Po tej czynności proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na pliku DWG -> Otwórz za pomocą i ponownie przypisać odpowiednią aplikację do otwierania plików. Można także w Opcjach -> Ustawienia użytkownika -> Ukryj ustawiania wiadomości, ponownie skojarzyć pliki DWG.
 8. pawmal

  Przesunięcie wydruku pdf względem dwg.

  Na wstępie proponuję przeinstalować program na wersję z czerwca. Istniejącą wersję potrzeba najpierw odinstalować. ZWCAD 2017 64 bit PL 22.06.2017
 9. Proszę na laptopie otworzyć Excel, wcisnąć Ctrl+F11 i (w Help->About) zrobić zrzut ekranu zainstalowanej wersji VBA. Jaka wersja MS Office jest zainstalowana?
 10. Proszę odszukać poniższe klucze w rejestrze, usunąć je i sprawdzić: ZWCAD 64 bit: HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{EC92300D-5A17-11E7-B72E-BC5FF42AC839}\1.0\0\win64 ZWCAD 32 bit: HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{EC92300D-5A17-11E7-B72E-BC5FF42AC839}\1.0\0\win32
 11. pawmal

  Zw 2019 - błędy interface'u

  Odświeżyliśmy te zgłoszenia.
 12. pawmal

  kopiowanie między rysunkami

  Wydaje się, że po przywróceniu listy skal, wydajność właśnie wzrasta, co jest zresztą potwierdzone przez wielu użytkowników. Od wersji 2017 zostało wprowadzonych wiele rzeczy, a w ciągu miesiąca powinno ukazać się kolejne wydanie SP2, które przyniesie kolejne usprawnienia.
 13. pawmal

  kopiowanie między rysunkami

  Trzeba by zdiagnozować przyczynę. Czy to jest duży rysunek? Było wykonane polecenie PURGE, _AUDIT? Proszę wkleić w pasku poleceń cały poniższy ciąg i sprawdzić: (command "_-scalelistedit" "_r" "_y" "_e") Jeśli to nie pomoże, proszę o przesłanie rysunku na priv z krótkim opisem występującego problemu.
 14. pawmal

  Zwcad 2019 SP1 Mtext

  Ciężko jednoznacznie stwierdzić w czym jest problem, gdyż rysunek zawiera jakieś błędy, nie mniej jednak przekazaliśmy informację do Zwsoft. Wymuszenie wyświetlania w poziomie na pasku właściwości rozwiązuje problem.
 15. pawmal

  Zwcad 2019 SP1 Mtext

  Sądzę, że jest to kwestia niestandardowego formatowania. Dobrze byłoby mieć przykładowy plik. Bardzo proszę o przesłanie na priv lub mail.