pawmal

Użytkownik forum
 • Content Count

  1277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

pawmal last won the day on March 5

pawmal had the most liked content!

7 Followers

About pawmal

 • Rank
  Ekspert

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. F12 nie działa? Wtedy DYNMODE powinno być na 3.
 2. Dzień dobry!

  Bardzo proszę o  pomoc  w rozwiazaniu problemu z zawieszaniem się  zwcad2019 + bikX.

  Problem polega na niemozliwosci zapisania rysunku  po pojawieniu się komunikatu o wersji testowej nie zapisującej rysunków posiadających więcej niz 1000 elem. Posiadam wersje zwcad professional 2019.

  Będę wdzięczny za pomoc.

  mój adres slkosowicz@wp.pl

  Pozdrawiam Serdecznie Sławomir Kosowicz

   

  DOMEK200_zws27328.bak błąd Zwcad.doc

  1. pawmal

   pawmal

   Witam

   Potrzeba sprawdzić kiedy licencja się rozłącza. Czy po uruchomieniu programu jest wersja Profesjonalna czy ograniczona?

   Zostawia Pan komputer na dłuższy czas, że włącza się wygaszacz ekranu?

   Kluczu USB jest cały czas w porcie?

   Pozdrawiam,
   Paweł Małysiak

 3. Witam, W momencie gdy Pan zmienia skalę linii, to nie nie jest zaznaczony żaden obiekt.
 4. Witam, Czy data i godzina jest poprawna na komputerze? Czy praca odbywa się przez pulpit zdalny Windows? Jeśli nie, to proszę zwrócić licencję online, uruchomić program jako administrator i dokonać aktywacji online tym samym kodem programowym.
 5. Dziękuję za zgłoszenie, sprawdzimy działanie tej opcji. Jeśli chcemy użyć innej skali niż domyślna, wyłączamy Określ na ekranie, wpisujemy właściwą skalę w pierwszym polu i zaznaczamy Jednolita skala.
 6. W wersji 2019 wprowadzanie dynamiczne (F12) jest powiązane tylko z podpowiedziami przy kursorze, a podpowiedzi w pasku poleceń działają niezależnie. Oznacza to, że podpowiedzi będą pojawiać się w pasku poleceń i obawiam się, że nie można tego wyłączyć.
 7. Jeśli widoki są oddalone o znaną odległość, to można zastosować też funkcję -PAN -jak niżej.
 8. Oczywiście przekażemy sugestie, natomiast jeśli potrzeba korzystać z odnośnika również z linią łączącą, to wystarczy użyć Wtekst i pominąć wpisywanie zatwierdzając ok.
 9. Witam, Jeśli tekst nie jest potrzebny w odnośniku, to można jako rozwiązanie zastępcze wyłączyć automatyczne dołączanie linii łączącej. Zamykanie menadżera atrybutów normalnie działa przez Ctrl+Enter. Proszę sprawdzić czy jest zainstalowana najnowsza wersja z 7.01.2020r. przez VERNUM.
 10. Może być arkusz przeskalowany. Jest ustawiony wydruk arkusza 1:1 czy są jakieś inne jednostki? Może być też różnica w ustawionym stylu wydruku. Z samych zrzutów ciężko zdiagnozować problem. Proszę o przesłanie pliku na pomoc@zwcad.pl
 11. Witam, W zakładce Operacje jest narzędzie do gwintów. Potrzebny jest tylko profil gwintu- przykład poniżej.
 12. Z tego co udało nam się ustalić, to format dziesiętny jest jak najbardziej prawidłowy. W zasadzie Google Maps również podaje taki format i wprowadzenie w tej formie współrzędnych nie wymaga dodatkowego przeliczania (zał.).
 13. Witam, Pracujemy nad tym i w przyszłym tygodniu postaramy się udzielić odpowiedzi. Trzeba jednak pamiętać, że na uzyskanie miarodajnych wartości ma wpływ bardzo wiele czynników. Pozdrawiam
 14. Uchwyty kreskowania zależą od tego czy kreskowanie przy tworzeniu ma być zespolone czy nie.
 15. Witam, W ZWCAD 2020 dodałem obwiednie i wydaje się, że wszystkie pola się wyświetlają. Plik wysłałem na priv. Pozdrawiam