czarnula_100

Użytkownik forum
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O czarnula_100

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. czarnula_100

  kopiowanie między rysunkami

  Mam to samo kopiuj wklej zawiesza program . Mimo, że kupiłam 2019 nie mogę na nim pracować. Wróciłam do 2018 .. ale chyba nie o to chodzi .
 2. czarnula_100

  przekreślona czcionka Mtext błąd?

  Otworzyłam Pana plik i wszystko się wyświetlało dobrze do momentu edycji tekstu. Zrzut ekranu v2 obrazuje co się stało z tekstem.
 3. Witam Mam pytanie: przekreślona czcionka w tekście kąt 0 stopni ok, przy obrocie tekstu linia przekreślenia pozostaje. VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64"
 4. czarnula_100

  powierzchnie - nie działa ściana wirtualna 2018

  Dziękuje. Działa pierwsza podpowiedz, natomiast nie bardzo rozumiem rozwiązanie zaproponowane przez Martin_S. gdzie w stylach ustawia się linię bazową? Dopiero poznaję program, czy gdzieś są jakieś toturiale optócz tych z bloga albo jakaś publikacja?
 5. Witam w ZWCAD Architekture "2018.05.02(31492)_x64" nie działa ściana wirtualna jeśli chodzi o podział powierzchni w pomieszczeniu.
 6. Witam Po funkcji xref BIND - warstwy xrefa są ale rysunku brak. Wszystkie warstwy odblokowane- odmrożone- włączone!
 7. czarnula_100

  multilinia

  Witam Gdyby chodziło tylko o te same nazwy napisane dużą i małą literą nie byłoby problemu. Ja próbowałam nadać zupełnie nową nazwę i okno było nieaktywne. Tutaj przysłałam tylko przykład, że z podkreślnikiem funkcja zadziałała.
 8. czarnula_100

  multilinia

  właśnie odkryłam, że przy stylach multilini wpisałam nową nazwę bez podkreślnika - ustawienia (continue) nieaktywne przy dodaniu podkreślnika za nazwą - ustawienia się uaktywniły. Wcześniej jak widać wpisałam nazwę bez podkreślnika i ustawienia bazowe standard można było zmienić bez problemu.
 9. czarnula_100

  multilinia

  przesyłam screeny. xref z multilinią (001) załadowany xref w pliku już bez multilini (002) i powrót czyli otwarcie z poziomu pliku funkcją otwórz xref (003) już bez multilini. Wszystko znika. pliki cadowskie przesłałam na priv
 10. czarnula_100

  multilinia

  Dodatkowa informacja multilinia nie ładuje się wtedy kiedy plik jest xrefowany . Jest w stylach ale nie wyświętla się. Sprawdzałam wszystkie warstwy są aktywne
 11. czarnula_100

  multilinia

  Witam ponownie jednak coś jest nie tak z multilinią. Po pierwsze narysowane pół projektu multilinią zniknęło ( konkretnie cała narysowana więźba dachowa. 2) po wywołaniu w tym pliku polecenia multiline style wyskakuje okno parametr jest niepoprawny. 3) Wcześniej kiedy to działało ( połowicznie) nie mogłam stworzyć nowego stylu. Po wywołaniu polecenia i wpisaniu nazwy brak podświetlenia kontynuacji ustawień. VERNUM = "2017.12.05(24685)_x64"
 12. czarnula_100

  multilinia

  To inaczej niż w autocadzie tam jest ustawione domyślnie na zero. Dziekuję za podpowiedz.
 13. czarnula_100

  multilinia

  Witam Mam pytanie dlaczego multilinia nie jest prowadzona po osi mimo ze jest wpisany jednakowy offset. Rysuje się od jednej z krawędzi. Dodatkowo nie trzyma jednostek. Rysuję w cm a multilinie muszę podawać w decymetrach? rysując multilinię gr 8 cm muszę w offsecie wpisać 0.4. Jakaś ogromna niekonsekwencja.
 14. czarnula_100

  Etransmit problem z funkcją powraca

  Niestety nawet po dodaniu struktury .... jak popatrzeć na ścieżkę z win to ostatecznie wszystko ląduje w jednym pliku tyle że po drodze jest cztery podfoldery zanim w ogóle pojawiają się pliki !!!
 15. czarnula_100

  Etransmit problem z funkcją powraca

  Tak wyglądają foldery zip z E transmita z dwóch różnych programów. Jak widać w innym cadzie ścieżka z podfolderem jest bez problemu zapamiętana. Zwcad ładuje wszystko do "jednego worka" i gubi ścieżkę załadunku