czarnula_100

Użytkownik forum
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O czarnula_100

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dziękuję za informację i podpowiedz . Mnie jednak zmyliło to, że właśnie te funkcje są na pasku rozwijalnym EXPRESS (patrz:jak fotka powyżej). Czepialska jestem i dla mnie (tak czy inaczej ) niekonsekwencja pozostaje. Ale dziękuję i nie będę już dalej drążyć tematu
 2. Nie wiem czy się zrozumieliśmy. Chodzi mi o to, że brakuje w pasku interfejsu WARSTW - np. tych poleceń ( w czerwonej ramce) a są jak widać w rozwiniętym pasku. podczas gdy E:TEXT ma już wszystkie funkcje! w obu paskach Pamiętam, że kiedyś były nawet pojedyncze ikonki dla pojedynczych poleceń w AUTOCADZIE ale to były początkujące wersje i funkcji było mało...
 3. czarnula_100

  kasowanie warstwy - funkcja express

  "2018.12.25(40891)_x64" Rzeczywiście dotyczy to tego konkretnego rysunku. Na innym wszystko jest ok.
 4. Może się czepiam ale brakuje mi konsekwencji w przedstawianiu funkcji programu między listwami a paskiem. Sprawdziłam na razie funkcje exspress i moje spostrzeżenia są następujące. O ile w pasku inerfejsu express text w obu wypadkach jest to samo to już funkcje warstw czy bloków są okrojone. Na pasku interfejsu brakuje kilku funkcji dostępnych na listwie rozwijanej. Mogę się domyślać, że chciano zaoszczędzić powierzchni na ekranie, ale myślę że to powoduje że z wielu funkcji się zwyczajnie nie korzysta jeśli dostęp do nich jest trochę bardziej uciążliwy. Poza tym dużo ludzi korzysta przy pracy z kilku monitorów. Może warto byłoby pozostawić wybór Użytkownikowi.
 5. Witam Zauważyłam że po zastosowaniu funkcji kasowania warstwy , po informacji na pasku ******warning**** zawiesza cały program.
 6. czarnula_100

  nie dziala strzałka powrotu do folderu?

  Dziękuję. Przydatna funkcja. Nie znałam.
 7. czarnula_100

  nie dziala strzałka powrotu do folderu?

  To działa to inaczej niż Autocadzie tam pierwsza wraca do katalogu z którego się korzysta. Jednak codziennie przesiadanie się z jednego programu na drugi może być problematyczne. Dziękuję za informację. Co do drugiego problemu to raz jest ok innym razem nie. Walczę dalej.
 8. Witam Nie działa strzałka powrotu do folderu. Trochę to męczące bo trzeba szukać pliku rozwijając cale "drzewo". drugi problem Nie mogę skasować pliku z folderu do czasu kiedy nie zamknę całego programu!! Jest to o tyle uciążliwe że jak pracuję na kilku plikach jednocześnie jestem zmuszona zamknąć je wszystkie wraz z programem i dopiero wtedy usunąć plik. Nie spotkałam się z czymś takim w wersji 2018.
 9. czarnula_100

  Edycja bloków ZW Standard.

  A i przy zwykłym otwieraniu rysunku zapisanym wcześniej w wersji np. 2007 program plik otwiera a jednocześnie łaskawie mnie informuje że ta funkcja nie działa i mam sobie kupić wersję profesionalną??!!! o co chodzi?
 10. czarnula_100

  Edycja bloków ZW Standard.

  Witam Zakupiłam aktualizacje do wersji 2019. Zainstalowałam SP1 potem SP2. Nie obyło się bez błędów w obu . Ok pomyślałam wyjdzie jakaś aktualizacja. I taką dostałam Otrzymałam link do wersji Beta. Odinstalowałam poprzednią za sugestią pana który przesłał link i … po raz kolejny zonk. W tej nie działa zwykły edytor bloków. Przepraszam ale to przestaje być powoli śmieszne. Pracuję na tym programie od wersji 2007 i mam wrażenie że firma coraz mniej poważnie podchodzi do klienta. Jak można sprzedawać kolejną wersję w której nie działa funkcja która w kilku poprzednich wersjach działała poprawne.. Reasumując co mam teraz zrobić? którą wersję zainstalować żeby wreszcie pracować na tym programie . Nie mam czasu na testowanie !! ja na nim pracuję.. Proszę o możliwie szybką odpowiedz.
 11. czarnula_100

  kopiowanie między rysunkami

  Mam to samo kopiuj wklej zawiesza program . Mimo, że kupiłam 2019 nie mogę na nim pracować. Wróciłam do 2018 .. ale chyba nie o to chodzi .
 12. czarnula_100

  przekreślona czcionka Mtext błąd?

  Otworzyłam Pana plik i wszystko się wyświetlało dobrze do momentu edycji tekstu. Zrzut ekranu v2 obrazuje co się stało z tekstem.
 13. Witam Mam pytanie: przekreślona czcionka w tekście kąt 0 stopni ok, przy obrocie tekstu linia przekreślenia pozostaje. VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64"
 14. czarnula_100

  powierzchnie - nie działa ściana wirtualna 2018

  Dziękuje. Działa pierwsza podpowiedz, natomiast nie bardzo rozumiem rozwiązanie zaproponowane przez Martin_S. gdzie w stylach ustawia się linię bazową? Dopiero poznaję program, czy gdzieś są jakieś toturiale optócz tych z bloga albo jakaś publikacja?
 15. Witam w ZWCAD Architekture "2018.05.02(31492)_x64" nie działa ściana wirtualna jeśli chodzi o podział powierzchni w pomieszczeniu.