czarnula_100

Użytkownik forum
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

About czarnula_100

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czarnula_100

  ZWCAD 2020 - beta

  Adam Klaczek Wiem że da się haczować "kilka" razy dany obiekt, jeśli to Pan miał na myśli?! ( bo nie opisał Pan na czym polega to nakładanie na siebie hatchy) natomiast zajmuje to czas a dodatkowo może pojawiać się problem przy zmianie jego parametrów : skali koloru etc. Ja odnosiłam się do v.2019 którą posiadam i tam nie ma tej funkcji. Ponadto staramy się dorównać konkurencji a ta już ma te funkcje i ulepszenia.😃 Wygląda na to że tu już dogoniliśmy , jeszcze tylko gdyby wrócił edytor bloków dynamicznych 😉 to ja byłabym całkowicie usatysfakcjonowana.
 2. czarnula_100

  ZWCAD 2020 - beta

  info j.w.
 3. czarnula_100

  ZWCAD 2020 - beta

  Witam Ściągnęłam wersję 2020 i już wiem, że od tej wersji jest dopiero hatch z tłem! to tak informacyjnie gdyby ktoś pytał. Pozdrawiam
 4. czarnula_100

  ZWCAD 2020 - beta

  To chyba ta funkcja jest od 2020 bo u mnie hatch v 2019 wygląda tak. Ale właśnie o to mi chodziło, bo z superhatchem trochę za bardzo pokomplikowane.
 5. czarnula_100

  ZWCAD 2020 - beta

  Witam "Szukam" dodatkowej funkcji czyli podwójnego hatcha , tzn. solid + wzór jako jeden. Pozdrawiam
 6. czarnula_100

  Region nie działa w wersji Standard?

  Nadmienię, że jak zabrałam się za tworzenie obwiedni to mogę wybrać polilinię lub region. Z ciekawości wybrałam region... i program stworzył ten region!
 7. Witam Mam takie dziwne pytanie czy funkcja _region nie działa w wersji Standard? w starym "klasiku" działała. VERNUM = "2019.03.15(43299)_x64" (read only)
 8. Dziękuję za informację i podpowiedz . Mnie jednak zmyliło to, że właśnie te funkcje są na pasku rozwijalnym EXPRESS (patrz:jak fotka powyżej). Czepialska jestem i dla mnie (tak czy inaczej ) niekonsekwencja pozostaje. Ale dziękuję i nie będę już dalej drążyć tematu
 9. Nie wiem czy się zrozumieliśmy. Chodzi mi o to, że brakuje w pasku interfejsu WARSTW - np. tych poleceń ( w czerwonej ramce) a są jak widać w rozwiniętym pasku. podczas gdy E:TEXT ma już wszystkie funkcje! w obu paskach Pamiętam, że kiedyś były nawet pojedyncze ikonki dla pojedynczych poleceń w AUTOCADZIE ale to były początkujące wersje i funkcji było mało...
 10. czarnula_100

  kasowanie warstwy - funkcja express

  "2018.12.25(40891)_x64" Rzeczywiście dotyczy to tego konkretnego rysunku. Na innym wszystko jest ok.
 11. Może się czepiam ale brakuje mi konsekwencji w przedstawianiu funkcji programu między listwami a paskiem. Sprawdziłam na razie funkcje exspress i moje spostrzeżenia są następujące. O ile w pasku inerfejsu express text w obu wypadkach jest to samo to już funkcje warstw czy bloków są okrojone. Na pasku interfejsu brakuje kilku funkcji dostępnych na listwie rozwijanej. Mogę się domyślać, że chciano zaoszczędzić powierzchni na ekranie, ale myślę że to powoduje że z wielu funkcji się zwyczajnie nie korzysta jeśli dostęp do nich jest trochę bardziej uciążliwy. Poza tym dużo ludzi korzysta przy pracy z kilku monitorów. Może warto byłoby pozostawić wybór Użytkownikowi.
 12. Witam Zauważyłam że po zastosowaniu funkcji kasowania warstwy , po informacji na pasku ******warning**** zawiesza cały program.
 13. czarnula_100

  nie dziala strzałka powrotu do folderu?

  Dziękuję. Przydatna funkcja. Nie znałam.
 14. czarnula_100

  nie dziala strzałka powrotu do folderu?

  To działa to inaczej niż Autocadzie tam pierwsza wraca do katalogu z którego się korzysta. Jednak codziennie przesiadanie się z jednego programu na drugi może być problematyczne. Dziękuję za informację. Co do drugiego problemu to raz jest ok innym razem nie. Walczę dalej.
 15. Witam Nie działa strzałka powrotu do folderu. Trochę to męczące bo trzeba szukać pliku rozwijając cale "drzewo". drugi problem Nie mogę skasować pliku z folderu do czasu kiedy nie zamknę całego programu!! Jest to o tyle uciążliwe że jak pracuję na kilku plikach jednocześnie jestem zmuszona zamknąć je wszystkie wraz z programem i dopiero wtedy usunąć plik. Nie spotkałam się z czymś takim w wersji 2018.