Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/20/21 in all areas

 1. dmatusz3

  2022 - MIRROR tekst

  Mam na myśli to, że tworząc lustro takiego tekstu jak poniżej to niezależnie jak ustawimy zmienne, to wynik będzie raczej nie taki jak oczekiwaliśmy. Ale nawet takie rysunki można bardzo szybko przerobić na czytelne używając polecenie torient. Poniżej krótki filmik jak ono działa.
  2 points
 2. Opcja Krawędź w poleceniach TRIM i EXTEND, pozwala przełączać zmienną EDGEMODE, bez wychodzenia z polecenia:
  1 point
 3. Witam Dzięki pomogło. Linie wyświetlają się poprawnie na modelu. Na arkuszu dalej są linie przeskalowane. Należy włączyć edycje arkusza ponowić komendę LTSCALE zmienić na wartość 1 i odświeżyć arkusz i linie wyświetlają się już prawidłowo.
  1 point
 4. Witam, Jeśli na modelu jak i na arkuszu linie są ciągłe, to proszę zmienić LTSCALE na 1.
  1 point
 5. Adam Klaczek

  Polecenie Odsuń

  Może multilinią?
  1 point
 6. W Kompasie V10 jest takie polecenie jak na obrazku poniżej. i wyświetla ono pasek własności. Program z przed kilku ładnych lat nie będzie miał dokładnie takiego samego okna jak w najnowszej wersji.
  1 point
 7. Nie wiem czy było zgłaszane ale w 2022 jak się rysuje kontynuację wymiaru i jest zaznaczony osnap PERPENDICULAR to złapanie czegokolwiek graniczy z cudem.
  1 point
 8. Proszę spróbować kolejności wyświetlania: i PDF:
  1 point
 9. Dla cieniowania może lepiej było by brać przezroczystość z warstwy... Czyli kolor jak warstwa, a w menadżerze wartość dla przezroczystości.
  1 point
 10. Wkrótce opublikujemy nową wersję ZWGeo na ZWCAD 2022. Będzie kilka przydatnych nowości. Oto jedna z nich - rozmieszczanie bloków na środkach segmentów polilinii.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00