Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/25/20 in all areas

 1. 2 points
  Adam Klaczek

  Archicad, ZWCAD i zasłona

  Dzień dobry, Na szybko - zaznaczył bym je przez szybki wybór i przeniósł na warstwę, którą bym wyłączył:
 2. 1 point
  Adam Klaczek

  CUI - dostosowanie interfejsu

  Często dział wsparcia dostaje pytania o dostosowanie interfejsu ZWCAD'a. Nie jest to trudne, choć wymaga pewnej chronologii i łatwiej to pokazać, niż wytłumaczyć przez telefon. Pokażę więc 3 typowe działania w CUI: - edycja interfejsu wstążkowego - dodanie skrótu klawiszowego - modyfikacja pasków narzędziowych w interfejsie klasycznym
 3. 1 point
  Prawdopodobnie były używane dwa (albo inne) monitory - pozycja okien zapisała się w rejestrze i otwiera się poza widokiem. Proszę je sprowadzić na podstawowy monitor - analogicznie jak tutaj:
 4. 1 point
  dmatusz3

  Archicad, ZWCAD i zasłona

  Sposobem wyświetlania obramowań zasłon steruje zmienna WIPEOUTFRAME Zasłony możemy zaznaczyć na rysunku za pomocą narzędzia "Szybki wybór" _qselect Wtedy wszystkie zasłony można przenieść na osobną warstwę i ukryć tę warstwę.
 5. 1 point
  Można także spróbować ustawić zmienną w pliku lsp, który jest ładowany podczas tworzenia nowego rysunku jak również i otwierania istniejącego. Ścieżka do pliku c:\Program Files\ZWSOFT\ZWCAD 2020\Support\ZWCAD2020.lsp Poniższy wpis wyłącza wyświetlanie siatki. (setvar "GRIDMODE" 0)
 6. 1 point
  ibaron

  Krótka animacja w ZW3D

  Niedawno był film, jak stworzyć widok rozstrzelony, dziś kontynuacja tego temat, krótka animacja. Animacja.mp4
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00