Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 17.09.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Przemek210

  błąd szrafury

  Pomaga zwykle przesunięcie UCS w okolice kreskowania i ponowne zakreskowanie. To samo dzieje się w AutoCad.
 2. 3 punkty
  e_CAD

  Rysowanie słupa - niestabilność z ZwCad

  Miło jest nam poinformować, że nasi programiści znaleźli przyczynę opisanej przez Pana niestabilności ZWCAD 2017/2018 w momencie rysowania słupa z przekrojem w którym występują strzemiona romboidalne. Przyczyną okazały się tzw. zbiory wskazań obsługiwane przez ZWCAD. Zmodyfikowaliśmy już kod programu pod kątem ZWCAD 2017/2018 i nową zmienioną wersję (e-CAD Żelbet 12.81) zamieściliśmy już na naszej stronie internetowej www.e-cad.pl w zakładce Aktualizacje.
 3. 2 punkty
  Adam Klaczek

  Nie działa klawisz delete

  Dzień dobry, Proszę sprawdzić czy w Opcjach - Wybór obiektu przed zaznaczeniem, jest wybrany: Pozdrawiam
 4. 1 punkt
  Parikon

  Przybornik PARIKON

  Nowy moduł z dziedziny budownictwa i architektury. Na filmie pokazałem także jak wykorzystać moduł pilnuj do hatchowania. Moduł pilnuj działa tylko z komendą hatch, ale nie z komendą bhatch. Dzięki temu można pod komendą hatch hatchować okresloną wartstwą, a pod komendą bjatch wartwą aktualną. W filmie będą to odpowiednio aliasy H i HB. Nowy moduł wspomagający rysowanie prętów zbrojeniowych w przekroju można wykorzystać nie tylko w budownictwie i architekturze ale do podziału dowolnego odcinka na równe części.
 5. 1 punkt
  dmatusz3

  Napisali o nas

  Poniżej cytat i fragment artykułu o ZWTextile. Całość jest dostępna pod tym linkiem. „Mimo, że jestem konstruktorem odzieży, to funkcjonalność programu testuję pod kątem wykorzystania oprogramowania w innych branżach. Z powodzeniem wykorzystałam ZWTextile do zaprojektowania bud dla moich psów w dwóch rozmiarach i gotowy rysunek techniczny, z rozrysowaniem ułożonych elementów na płytę wiórową zaniosłam do stolarza. Dodatkowo, w miejscach, które stanowiłyby odpad; zmieściły się elementy karmnika dla ptaków. Co w najlepszy sposób potwierdza zarówno funkcjonalność, jak i wszechstronność aplikacji – było to moje pierwsze stolarskie doświadczenie.” – szczerze przyznaje Hanna Nawrocka, ekspert ds. ZWTextile .
 6. 1 punkt
  pawmal

  Domyślne otwieranie plików dxf [rozwiązany]

  Witam Proponuję usunąć poniższe klucze w rejestrze i jeszcze raz przypisać DXF do odpowiedniego programu. Pozdrawiam
 7. 1 punkt
  kruszynski

  Dodanie własnej ikony

  W interfejsie klasycznym ikonka powinna być w tym samym katalogu gdzie plik cuix. Czyli jeśli dostosowuje Pan plik ZWCAD.cuix jest to %APPDATA%\ZWSOFT\ZWCAD\2018\pl-PL\Support\
 8. 1 punkt
  kruszynski

  Importowanie i eksportowanie właściwości rysunku

  Zmienione ImportWlasciwosci.zel
 9. 1 punkt
  pawmal

  Nie działa klawisz delete

  Witam Proszę zaznaczyć w opcjach Wybór obiekty przed poleceniem. Pozdrawiam
 10. 1 punkt
  Adam Klaczek

  Problem z PŁAT (_Slice) oraz KOSTKA (-Box)

  Dzień dobry, Jakimś tymczasowym obejściem problemu może być ustawienie śledzenia biegunowego, z zadanym odpowiednim kątem i rysowanie kostki z opcją (D) długości - po liniach śledzenia. Próbowałem wiele razy, wychodzi... Pozdrawiam.
 11. 1 punkt
  pawmal

  ZWCad 2018 - testy nowej wersji programu

  Witam Wersja ZWCAD 2018 została wydana: https://www.zwcad.pl/zwcad-2018.html Pozdrawiam