All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Klikamy 2x w komórkę w której chcemy uzyskać wynik działania, dodajemy pole przez ikonę, klikamy w daną komórkę na której chcemy wykonać operacje i format staje się dostępny.
 3. 9. Przy próbie selekcji obiektów co jakiś czas znika krzyż i nie widać co się zaznacza.
 4. Zrobiłem prostą tabelę. Napisałem prostą formułę =sqrt(A2). Program podaje wynik z 6 cyframi po kropce. Przycisk format danych jest nieaktywny. Czy formatowanie jest jeszcze niedostępne, czy ja coś muszę zrobić, aby uaktywnił się ten przycisk?
 5. 1. Tu nastąpiła zdecydowana poprawa. Natomiast mam wrażenie, że przy kopiowaniu i wklejaniu ze schowka następuje 3, 4 sekundowe zawieszenie programu. 2. NIE POPRAWIONO 3. DALEJ WYSTĘPUJE BŁĄD 4. Nie zauważyłem, żeby ten błąd się pojawiał. 5. Poprawiono 6. Komunikat z uszkodzonym plikiem jeszcze się nie pojawił, więc zakładam, że problem rozwiązano 7. MIDPOINT - dalej do góry nogami 8. Wygląda na to, że zostało to poprawione. Z kolei nie jestem w stanie odwrócić działania komendy ZOOM / REAL TIME
 6. Last week
 7. Tak też myślałem, dziękuję za odpowiedź.
 8. Obawiam się, że aktualizacja przez CHECKUPDATE nie jest dostępna w wersji beta.
 9. Dodatkowo - czy jest możliwość zaktualizowania wersji beta (albo będzie możliwość) przez mechanizm ONLINE UPDATE ?
 10. Dziękuję za pomoc. W międzyczasie doszedłem do rozwiązania sam. Począwszy od zeskanowania rysunku w formacie czarno - białym i zapisaniu go w tiffie. W kolejnym etapie w gimpie przekonwertowałem go do 1 bitowej palety kolorów i wyeksportowałem ponownie w formacie tiff. Wszystkie rysunki wyświetlają się poprawnie w zwcad. Problemem nie był zwcad a sposób przygotowania rastrów. Zamykam temat.
 11. Jeśli to możliwe to proszę o podesłanie takiego rysunku z rastrem w wiadomości prywatnej.
 12. Wykasowałem wszystkie pliki zwimg i niestety nic to nie dało. Dziwne ponieważ przygotowałem w ten sposób kilka innych skanów i one wyświetlają się dobrze.
 13. Proszę przy zamkniętym programie ZWCAD usunąć pliki *zwimg z katalogu Temp użytkownika i sprawdzić: C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Local\Temp
 14. VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64", drukarka pdfCreator, obraz jest pod spodem, podgląd wydruku jest taki sam.
 15. Witam, Jakie jest VERNUM programu? Na jakiej drukarce wykonywany jest wydruk pdf? Czy obraz jest przesunięty na spód? Jak wygląda podgląd wydruku?
 16. Dzień dobry. Od czasu do czasu załączone rastry ( tiff) drukują się jak na załączonym przykładzie. Ktoś może wie co jest tego przyczyną? RZUT_FUNDAMENTU_2.pdf
 17. Tak, dokładnie o to mi chodziło, dzięki wielkie za pomoc! W razie potrzeby, konieczne jest ewentualne dostosowanie kąta obrotu tekstu (zależnie od wersji AutoCADa). W moim przypadku delikatna modyfikacja kodu przyniosła oczekiwany efekt. (defun c:lh (/ p x y ptcoord textloc) (while (setq p (getpoint "\nPick Point: ")) (command "_POINT" p) (setq z (rtos (caddr p))) (setq textloc (getpoint "\nPick Label Location: ")) (command "_TEXT" (list (car textloc) (cadr textloc) (caddr p) ) 0.3 90 ptcoord "" ) ) )
 18. Postaram się o kody aktywacyjne do wersji 2021. Jeśli ktoś chciałby także otrzymać kody do wersji beta proszę o informacje w wiadomości prywatnej.
 19. Niestety czas dla wersji TRIAL został wyczerpany... Program uruchamia się, ale z ograniczeniami... Czy jest jakaś możliwość przywrócenia 30-dniowego okresu testowego?
 20. Może tak: (defun c:lh (/ p x y ptcoord textloc) (while (setq p (getpoint "\nPick Point: ")) (command "_POINT" p) (setq z (rtos (caddr p))) (setq ptcoord (strcat z)) (setq textloc (getpoint "\nPick Label Location: ")) (command "_TEXT" (list (car textloc) (cadr textloc) (caddr p) ) 0.3 0 ptcoord "" ) ) )
 21. Ukazała się druga beta zawierająca szereg poprawek. Między innymi poprawiono obsługę myszki. Więcej informacji
 22. Opublikowaliśmy kolejną wersję Beta. Poprawiono sporo błędów w porównaniu do poprzedniej bety np.: odczyt niektórych fieldów, wyświetlanie przezroczystości dla linii poziomych, drukowanie atrybutów, formatowanie niektórych pasków narzędzi. Poprawiono również obsługę klawiszy myszek z wieloma przyciskami. VERNUM = "2020.07.25(58130)_x64" (tylko do odczytu) Linki do pobrania: https://jakicad.pl/zwcad?product=119&os=0&v=0&l=all
 23. Pomogło przestawienie widoku w tryb 2D.
 1. Load more activity