dmatusz3

Administratorzy
 • Content Count

  2914
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  139

dmatusz3 last won the day on July 11

dmatusz3 had the most liked content!

About dmatusz3

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2684 profile views
 1. dmatusz3

  ZWGeo - nowe wersje, list zmian i linki.

  Kolejna nowość w ZWGeo 2020 - oznaczanie rurociągów. Więcej informacji https://www.zwcad.pl/help/zwgeo/oznaczanie-rurociagow.html
 2. dmatusz3

  AUTOMATYCZNY POMIAR KĄTA

  Dziękuję za informacje. Zastanowimy się czy możemy jakoś pomóc.
 3. dmatusz3

  AUTOMATYCZNY POMIAR KĄTA

  Poprosilibyśmy o kawałek rysunku z zaznaczonymi kątami.
 4. Opublikowaliśmy niedawno ZWGeo 2020. Aplikacja wspomaga pracę z punktami (import, eksport i zarządzanie), opisami, przycinaniem map wstawianiem rastrów. Linki oraz lista zmian znajduje się na stronie poświęconej ZWGeo 2020. Poniżej jedna z nowości - przycinanie map.
 5. dmatusz3

  Spatial Manager

  Pojawiła się nowa wersja programu Spatial Manager oznaczona numerem v5.3. Więcej informacji zamieściliśmy tutaj https://www.zwcad.pl/spatial-manager-na-zwcad-2020.html
 6. dmatusz3

  ZWTraffic

 7. dmatusz3

  ZWTraffic 2020

  Opublikowaliśmy nową wersję ZWTraffic dopasowaną do ZWCAD 2020. Lista zmian w nowej wersji w porównaniu do poprzedniej: Znaki pionowe: dodanie kolejnych parametrów (kilometraż, znak aktywny) w opisie znaków, możliwość wstawiania własnych opisów, wybrana wielkość lica znaku będzie uwzględniona przy wstawianiu znaku, możliwość wstawiania słupków w różnym stanie na tym samym słupku, nowe znaki w bibliotece: znak włączenia świateł mijania 24h jako uzupełnienie znaku D-39, znak wjazdu do państwa UE, światło U-35, D-54, D-55. znaki, których wielkość zależy od wpisanej treści: tablica węzła drogowego (E-20), drogowskazy do obiektu komunikacyjnego lub użyteczności publicznej (E-6), poprawa czcionek. Konfiguracja: Warstwy można przypisać nie tylko do poszczególnych stanów znaków, ale do poszczególnych elementów ( lico, tarcza, opis, odnośnik ) osobno do znaków pionowych, poziomych itd., Przejezdność, poprawki błędów: analiza wzdłuż linii na określonej wysokości, analiza w skali rysunku. Mierzenie długości wzdłuż osi. Zmieniliśmy również nieco sposób rysowania parkingów. Linki do pobrania oraz pełny opis aplikacji. Kilka zrzutów ekranu z programu.
 8. Niestety ciężko nam jednoznacznie stwierdzić przyczynę takiego zachowania. Problem dotyczy starszych systemów operacyjnych Windows 7 i 8.1 i tylko niektórych komputerów z ZWCADem 64bit. Na 32 bitach wszystko działa poprawnie. Czy rozważał Pan aktualizację systemu do Windows 10? Po tym jak wyszedł Windows 10 przez rok można było bezpłatnie się zaktualizować, później już nie. Teraz możliwość bezpłatnej aktualizacji do Windows 10 powróciła. Ze strony Microsoftu można pobrać obraz systemu i utworzyć nośnik. Podczas instalacji nie podajemy kodu, dopiero po instalacji wpisujemy oryginalny kod licencyjny z naklejki na komputerze. System zostanie aktywowany.
 9. Obsługa bloków dynamicznych w ZWCAD Architecture 2020 i ZWCAD 2020 będzie identyczna.
 10. dmatusz3

  Szyk po ścieżce

  Temat szyku był poruszany w tym wątku oraz w tym
 11. dmatusz3

  ZWCAD 2020

  Czekamy w dalszym ciągu na kody od producenta. W razie gdyby był potrzebny a jeszcze brakuje go na stronie proszę o kontakt, prześlemy kod na 30 dni.
 12. dmatusz3

  Kopiowanie z szykiem

  Na uchwytach nie mamy takiej możliwości. Ale podobny efekt można uzyskać bez problemu, zmieniając właściwości szyku w panelu bocznym. Załączam także plik dwg szyk-dynamiczny.dwg
 13. dmatusz3

  Kopiowanie z szykiem

  Utworzyliśmy skrypt do takiego kopiowania elementów DistCopy.dll Należy załadować go poleceniem _netload (wymagany jest ZWCAD Professional). A oto film z przestawieniem funkcjonalności.
 14. dmatusz3

  Kopiowanie z szykiem

  Postaramy się przygotować mały skrypt, który potrafiłby zrobić właśnie coś takiego.
 15. dmatusz3

  Kopiowanie z szykiem

  Było.