dmatusz3

Administratorzy
 • Zawartość

  2451
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  105

Ostatnia wygrana dmatusz3 w Rankingu w dniu 14 Październik

dmatusz3 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

9 obserwujących

O dmatusz3

 • Tytuł
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

1228 wyświetleń profilu
 1. błąd pola formatowania tekstu

  Czy taki objaw występuje za każdym razem, czy w szczególnych okolicznościach?
 2. Bloki - lokalizacja względem obiektu (F3)

  Dziękuję za informacje i plik. Potwierdzam problem, za chwilę prześlemy informacje do ZWSOFT.
 3. ZWMetric

  Dostępna jest wersja dostosowana do ZWCAD 2018. Więcej informacji zawarliśmy tutaj. Nakładka jest dostępna w języku polskim i angielskim.
 4. ZWCad 2017 SP3.2 - stretch [rozwiązany]

  Dziękuję za informację. Temat zamykam.
 5. Wydruki z rastrami

  Przykro mi ale takie tematy raczej ciężko rozwiązać na forum. Bardzo proszę o kontakt z pomocą techniczną, oraz w miarę możliwości przesłanie plików, oraz informacje na jakiej drukarce Pan drukuje. Temat zamykam.
 6. ZWTraffic

  Pojawiła się nowa wersja ZWTraffic na ZWCAD 2018. Lista zmian oraz linki do pobrania jest dostępna tutaj. Obecnie ZWTraffic 2018 dostępny jest w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, czeskiej (z czeskimi znakami pionowymi), litewskiej. Oto kilka zrzutów z czeskiej wersji językowej.
 7. Napisali o nas

  Poniżej cytat i fragment artykułu o ZWTextile. Całość jest dostępna pod tym linkiem. „Mimo, że jestem konstruktorem odzieży, to funkcjonalność programu testuję pod kątem wykorzystania oprogramowania w innych branżach. Z powodzeniem wykorzystałam ZWTextile do zaprojektowania bud dla moich psów w dwóch rozmiarach i gotowy rysunek techniczny, z rozrysowaniem ułożonych elementów na płytę wiórową zaniosłam do stolarza. Dodatkowo, w miejscach, które stanowiłyby odpad; zmieściły się elementy karmnika dla ptaków. Co w najlepszy sposób potwierdza zarówno funkcjonalność, jak i wszechstronność aplikacji – było to moje pierwsze stolarskie doświadczenie.” – szczerze przyznaje Hanna Nawrocka, ekspert ds. ZWTextile .
 8. Dziękuję za informację, zamykam temat. Pozdrawiam
 9. Wydruk PDF

  Jeśli chodzi o drukarkę wbudowaną DWG to PDF to możemy ustawić maksymalne DPI dla rastra, natomiast dane odnośnie warstw będą zawsze przenoszone do PDFa. Jeśli chodzi o PDFCreator to możemy ustawić DPI dla PDFa. Domyślnie jest dość wysoko, bo 600DPI, natomiast można spokojnie przestawić na 300DPI.
 10. Wydruk PDF

  Witam! czy drukuje Pan również rastry? Dwg to pdf przenosi więcej informacji do pliku PDF niż PDFCreator, np. zapisuje stan warstw, które można potem wyłączać lub włączać w przeglądarce PDF. A tutaj załączam również plik pdf dwgtopdf.pdf
 11. Witam, wczoraj wieczorem uszkodzeniu uległ serwer na, którym jest kilka naszych stron między innymi to forum, oraz zwcad.pl i inne. Pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności, myślę, że za kilka godzin będzie to możliwe. Pozdrawiam
 12. Zmiana Układu współrzędnych [rozwiązany]

  Mam taką małą prośbę - używa Pan wcześniejszej kompilacji, która służyła nam to różnych testów i nie została opublikowana. Prosiłbym więc o zainstalowanie wersji oficjalnej lub jeśli woli Pan używać obecnie posiadanej proszę o kontakt bezpośrednio z pomocą techniczną. Poniżej pokazałem zachowanie programu w wersji oficjalnej.
 13. Dziękuję za informację, poprosiłbym o cały rysunek na priv, a temat zamykam.
 14. Znikający pasek Menu [rozwiązany]

  W wersji oficjalnej ZWCAD 2018 (VERNUM = "2017.09.18(21849)_x64") naprawiono problem z wyłączaniem menu, jeśli zamkniemy program bez rysunków.
 15. Dziękuję bardzo za sprawdzenie. Prosiłbym jednak o podpowiedź. W pierwszym poście zamieściła Pani rysunek kasuj12.dwg, niemniej tego rysunku, którego zrzut ekranu Pani wstawiła powyżej nie ma w tym pliku. Czy się mylę?