dmatusz3

Administratorzy
 • Zawartość

  2694
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  119

Ostatnia wygrana dmatusz3 w Rankingu w dniu 21 Czerwiec

dmatusz3 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

9 obserwujących

O dmatusz3

 • Tytuł
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

1834 wyświetleń profilu
 1. dmatusz3

  znikający xref po funkcji BIND

  Mała informacja. Plik, który się bindował posiadał błędy. Po naprawie błędów, wszystko wróciło do normy.
 2. Sprawdziliśmy pliki w rożnych wariantach. Plik zapisany w formacie DWG 2004, nie wykazuje żadnych błędów w AutoCAD 2018 LT, TrueView, oraz w żadnej wersji ZWCADa. Problem pojawia się w AutoCAD 2009 i trzeba naprawiać plik. Niemniej z raportu naprawy pliku wygląda, że w rysunku nie ma błędów (raport poniżej). Naprawianie rysunku. Zapis zmian naprawiania rysunku. Sprawdzenie poprawności obiektów w tablicy identyfikatorów. Prawidłowe obiekty 5286 , nieprawidłowe obiekty 0 Zakończono sprawdzanie poprawności obiektów. Uratowano bazę danych z rysunku. Testowanie nagłówka Testowanie tablic Testowanie elementów: przebieg 1 Przebieg 1 - Obiekty przetestowane: 5200 Testowanie elementów: przebieg 2 Przebieg 2 - Obiekty przetestowane: 5200 Testowanie bloków Bloki przetestowane: 353 Liczba błędów znalezionych 0, poprawiono 0 Obiektów usuniętych 0 Ponowne generowanie modelu. Plik w formacie innym niż Autodesk DWG. Ten plik DWG został zapisany w aplikacji, która nie została opracowana przez firmę Autodesk ani nie uzyskała jej licencji. Firma Autodesk nie może zagwarantować zgodności tej aplikacji ani integralności tego pliku. Okazuje się, że problem otwierania plików poprzez naprawę w AC 2009, jest znany: http://forums.augi.com/showthread.php?82614-Unable-to-open-AutoCAD-2004-DWG-s-in-AutoCAD-2009 https://www.cadnauseam.com/2008/05/30/autocad-2009-do-your-old-drawings-need-recovery/ W bazie porad Autodesku możemy wyczytać, że jest to znany problem i proponują zapisywać pliki w wersji DWG 2007. https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Drawings-need-to-be-recovered-when-opened-in-AutoCAD-2009.html
 3. dmatusz3

  ZWTraffic

  Dobrze, dziękuję za informacje, przejrzymy skrypt.
 4. Proszę o podesłanie takiego pliku do nas.
 5. dmatusz3

  Spatial Manager

  Mam dobre wieści, przygotowaliśmy instrukcję w języku polskim do programu Spatial Manager. Jest ona do pobrania tutaj. Spis treści instrukcji:
 6. dmatusz3

  Szybki wybór - kolejność właściwości

  Dziękuję za info.
 7. dmatusz3

  Problemy z oznakowaniem UBR

  Poprawione znaki powinny być dostępne poprzez aktualizację nakładki. Nadmiarowych znaków nie jesteśmy w stanie usunąć poprzez aktualizację. Postaramy się to zrobić przy okazji tworzenia pakietu instalacyjnego. Można te znaki natomiast usunąć ręcznie z dysku.
 8. dmatusz3

  Szybki wybór - kolejność właściwości

  W wersji angielskiej kolejność w oknie jest identyczna, więc jest ona zaszyta w programie. Raczej trudno to będzie zmienić. W AC kolejność jest identyczna. Gdyby napisał Pan dlaczego zmiana jest ważna, to może coś wymyślimy zastępczego.
 9. dmatusz3

  znikający xref po funkcji BIND

  Bardzo proszę o kontakt z pomocą techniczną poprzez telefon, mail, czat, lub wsparcie zdalne Na forum nie rozwiążemy takich przypadków.
 10. dmatusz3

  Problemy z oznakowaniem UBR

  Dziękuję za informacje. i sugestie Sprawdzamy właśnie wszystkie znaki z tej serii.
 11. dmatusz3

  Bitdefender masakruje ZWCAD 2017

  Witam, ciężko mi powiedzieć bo nie mamy tutaj żadnego Bitdefendera. Jeśli jest taka możliwość, to proszę spróbować dodać program do wyjątków.
 12. dmatusz3

  ZWNesting

  I tutaj nieco większy filmik na YT z różnymi opcjami oraz elementami.
 13. dmatusz3

  Komenda "zapisz jako"

  Proszę spróbować zapisać plik pod inną nazwą bez nadpisywania, a później ręcznie zmienić nazwę.
 14. dmatusz3

  ZWNesting

  Miło nam poinformować, że stworzyliśmy nową nakładkę do układania elementów. Pierwszą wersję opublikowaliśmy tutaj https://www.zwcad.pl/ui-szansa/zwnesting.html Należy zaznaczyć prostokątny obszar, a następnie elementy do ułożenia.
 15. dmatusz3

  Komenda "zapisz jako"

  Nic takiego nie zauważyłem. Proszę sprawdzić czy nadpisywany plik nie jest jakoś zabezpieczony przed zapisem, lub czy ma pan prawa zapisu do docelowego katalogu.