dmatusz3

Administratorzy
 • Zawartość

  2303
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  80

dmatusz3 last won the day on 20 Czerwiec

dmatusz3 had the most liked content!

9 obserwujących

O dmatusz3

 • Tytuł
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

887 wyświetleń profilu
 1. Dzięki za info.
 2. Mamy programy do wektoryzacji rastrów, tak więc jeśli podeśle Pan logo, to spróbujemy zamienić go na elementy CAD. Może to być nawet zdjęcie.
 3. Ja się tylko wtrącę nieco, może macie różne wersje programu? Proponuje zsynchronizować vernum.
 4. Proszę na zniekształconym tekście spróbować wywołać polecenie jak na obrazku poniżej. U mnie działa to w taki sposób:
 5. Ma Pan może kawałek takiego rysunku z takim efektem do podesłania?
 6. Proszę sobie zadzwonić do UDT i zapytać czy takie uprawnienia są coś warte. Za handel uprawnieniami i używanie takich uprawnień można otrzymać wyrok kilku lat więzienia. Proszę pamiętać też, że to nie jest kurs szydełkowania. Obsługa każdego obsługującego urządzenia UDT wymaga rzetelnej wiedzy i doświadczenia, a żurawie wieżowe to najwyższa klasa urządzeń. To nie jest obsługa przycisków o podnoszenia i opuszczania. Sam kurs trwa kilka miesięcy. Żuraw wieżowy to nie jest wózek widłowy, w którym badanie okresowe UDT wykonywane jest co roku lub co dwa lata. Tutaj każda zmiana lokalizacji, parametrów żurawia, nawet zmiana otoczenia pracy żurawia (np. postawienie kolizyjnego żurawia w pobliżu) wymaga osobnego odbioru UDT. Przy tej okazji sprawdzane są uprawnienia operatora i są wpisywane do protokołu. Aby użytkować urządzenia wymagane jest spełnienie trzech warunków formalnych: rejestracja urządzenia w UDT, przeprowadzana konserwacja urządzenia, uprawniona obsługa. W przypadku, jeśli coś się stanie a jakikolwiek warunek formalny nie jest spełniony to już nie szuka się winnego dalej. Gdyby więc pękła lina nośna a Pan ma "lewe" uprawnienia, cała odpowiedzialność spada na Pana. Przykro mi, ale usuwam kwotę za jaką trzeba zapłacić za uprawnienia i zamykam wątek.
 7. Lepiej sprawdzić przed zakupem np. tutaj http://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=164&Itemid=514
 8. Jeśli blok z obrazkiem jest w tym samym katalogu co rysunek, to także nie zadziała?
 9. Za kierunek działania kółka myszki odpowiada zmienna ZOOMWHEEL
 10. Ośrodek szkoleń nie wydaje uprawnień. Może wydać świadectwo ukończenia kursu, z którym udaje się do UDT celem odbycia egzaminu. Obecnie uprawnienia to nie jest świstek papieru ale bardziej karta kredytowa z hologramem. Każdy inspektor jest w stanie sprawdzić uprawnienia w ciągu kilku minut. Przestrzegam przed takimi pomysłami i muszę usunąć link do ogłoszenia.
 11. Witam, bardzo prosilibyśmy o ten plik w wiadomości prywatnej.
 12. Może coś takiego?
 13. Jakby ktoś miał podobny problem automatycznymi snapami zawsze można się podeprzeć uchwytem przecięcia.
 14. Na filmie niestety bardzo ciężko do uchwycić problem (z doświadczenia wiem). Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to nagranie całkowitej aktywności myszy (przyciski i ruch) i uruchomienie ponowne tego zapisu. Wiąże się to z kilkoma problemami, ale postaramy się coś wymyślić.
 15. Pomysł jest dobry, przekażemy go dalej. Nie przypominam sobie aby w poprzednich wersjach w pasku właściwości była wyświetlana łączna suma powierzchni. Obecnie pole powierzchni dla kilku elementów można wykonać w taki sposób, jak poniżej.