endriu66

Użytkownik forum
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About endriu66

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Super, dzięki wielkie za zainteresowanie. W zupełności napisany przez Pana lisp ułatwi moją pracę.
 2. Wartość Y ma być nie mniejsza niż 46, ale jak najbardziej zbliżona do tej liczby. Przepraszam za dobule post ale nie mam możliwości edycji poprzedniego.
 3. Działa nieziemsko, jestem pod wrażeniem. Mam tylko jedną prośbę. W moim wzorze poprosiłem o Y>10, a zależałoby mi finalnie aby Y było >46 (odstęp linii od lewej i prawej strony) Nie potrafię sam edytować Pana lispa. Jeśli uda się to załatwić to jestem dłużnikiem tego forum. Dziękuje!!
 4. Tak, jest w porządku. Lisp napisany w ten sposób mega ułatwi mi pracę, zauważyłem tylko jedno ale. Wzór podany przez Pana jako ilość linii pionowych to w rzeczywistości ilość pul, ale to kwestia podpisana wzoru. Dzięki za odzew.
 5. odległości od krawędzi prostokąta (mają być równe?) odległość ma być równa, po bokach (Y z lewej i prawej strony) oraz (X góra/dół) X =\= Y ilość kresek zależna od rozstawu (ma wypełnić cały obiekt z wyśrodkowaniem, czyli żeby z lewej i prawej strony odległość od polilinii do krawędzi była taka sama) odległości pomiędzy kreskami najlepiej wartość do wprowadzenia ręcznie, a standardowo to 150. daje gotowy przykład jak miałoby to wyglądać po skorzystaniu z lipsa 😉 dziękuje bardzo za tak szybki odzew i zaangażowanie w mój pomysł, forum jak i u
 6. Znam te opcje. Jednak ustawienie szyku dynamicznego i wartości w nim jest niewiele krótszą opcją od zwykłego szyku (a). Stąd moje pytanie, czy dałoby radę stworzyć lisp, dzięki któremu mógłbym zaznaczyć dany obiekt i wypełnić go poliliną, interesuje mnie również odległości polilinii od górnej i dolnej krawędzi, a nie tylko odstęp między kolumnami. Dzięki
 7. Cześć. Zastanawia mnie od kilku dni pewna sprawa... Czy jest możliwość stworzyć LISP, który automatycznie uzupełni nasz obiekt polilinią (a raczej szykiem polilinii) z uwzględnieniem odstępu od krawędzi obiektu, oraz odstępu między jedną linią a kolejną? Przykładowo: Mam narysowany prostokąt, który chce wypełnić szykiem polilinii z odstępem od krawędzi prostokąta X i odległością Y między jedną polilinią a drugą. PRZED: PO: