Adam Klaczek

Użytkownik forum
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Adam Klaczek last won the day on December 17 2019

Adam Klaczek had the most liked content!

About Adam Klaczek

 • Rank
  Średniozaawansowany

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1332 profile views
 1. Adam Klaczek

  Czy można wstawić plik PDF

  Tak - wczytując konwerter PDF: https://www.zwcad.pl/zwcad-plus-2017/kilka-nowosci-i-ulepszen-zwcad/556-wczytanie-plik-pdf-do-edycji.html
 2. Adam Klaczek

  Czy można wstawić plik PDF

  Jeszcze osnapy w tym samym PDFie:
 3. Adam Klaczek

  Czy można wstawić plik PDF

  Dzień dobry, Tak - w wersji STD jest podkład PDF, który działa, jak Pan napisał, ale również umożliwia sterowanie warstwami PDFa: Natomiast w wersji PRO, poza podkładem, jest możliwość importu PDF, który konwertuje wektorowy PDF do obiektów CAD:
 4. Nie wiem, czy to pomoże - ale w rejestrze trzymane to jest tutaj:
 5. Adam Klaczek

  Zamiana obiektów

  Jeżeli to nie bloki, wykorzystał bym polecenie _.QSELECT - np. zaznaczając wszystkie okręgi większe od X po zaznaczeniu można usunąć a pozostałe - mniejsze od X - zaznaczyć wszystkie i zmienić wartość np. na Y Z liniami analogicznie - zaznaczyć wszystkie i usunąć.
 6. Adam Klaczek

  Skala wstawianego Xrefa

  Dzień dobry, Prawdopodobnie trzeba zmienić skalę wstawienia w _UNITS
 7. Może, jeżeli to nie jest działanie wielokrotne, wystarczy przerwać linie. Nie trzeba być precyzyjnym (jeżeli nie trzeba), program dociągnie fragmenty linii do wskazanych punktów.
 8. Duża zaleta - można łatwo zdefiniować grupy z obiektów, które są również w innych grupach. A przede wszystkim można je łatwo wybierać!
 9. [nie w temacie menadżera grup] Proszę spróbować _adcenter i przeciągać bloki bezpośrednio pomiędzy rysunkami.
 10. Adam Klaczek

  definicje linii

  Przeglądam teraz raport i widzę, że te linie z całej masy xrefów pochodzą. Może Pan usunął elementy z jakiegoś rysunku z odnośnikami i zapisał (teoretycznie) pusty model, jako szablon? I teraz zaczynając nowy - zawsze ma Pan te same błędy? Proszę utworzyć nowy, nie rysować w nim nic, tylko sprawdzić, czy ma Pan te linie.
 11. Adam Klaczek

  definicje linii

  Nie miałem problemu z oczyszczeniem rysunku z tych linii pochodzących z jakiegoś usuniętego xrefa. Wprawdzie robiłem to w ZWCAD 2020, bo dla ZWCAD jesteśmy wsparciem. Załączam poprawiony rysunek. Jeżeli w swoim programie będzie miał Pan wciąż takie problemy, proszę spróbować w ZWCAD: https://jakicad.pl/zwcad?product=104&os=0&v=0&l=all PRZYKŁAD_v1.dwg
 12. Adam Klaczek

  definicje linii

  Dzień dobry, Proszę o taki rysunek na pomoc@zwcad.pl I proszę o informację w jakim programie występuje ten problem i jaka wersja (proszę wpisać VERNUM w linii poleceń)
 13. Adam Klaczek

  oznakowanie pionowe problem z kolorem

  Może drukuje Pan z ustawionym stylem wydruku?
 14. Adam Klaczek

  Znikające okno właściwości

  W ZWCAD 2020 ta metoda nie zadziała.
 15. Adam Klaczek

  Znikające okno właściwości

  Dzień dobry, Proszę spróbować resetu profilu: Zamknąć ZWCADa i otworzyć dowolny folder - w pasku adresu (z lewej strony) wkleić: %appdata%\ZWSOFT\ZWCAD\2020 następnie zmienić nazwę katalogu pl-PL na pl-PL_kopia lub analogicznie en-US.