Dżoana

Moderatorzy
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Dżoana last won the day on July 16

Dżoana had the most liked content!

About Dżoana

 • Rank
  Średniozaawansowany

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

879 profile views
 1. Dżoana

  Polska - Czarnogóra

  Tak, ważna wygrana, choć wiem, że naszych stać na nieco lepsze widowisko jeśli idzie o grę ale brameczki były piękne Szkoda tylko Kamila Glika z uwagi na żóltą kartkę i nieobecność w kolejnym meczu, ale chyba mamy na tyle stabilną pozycje w tabeli, że nie powinno nam to zagrozić
 2. Dżoana

  ZWTraffic

  Witam, Gwarantowane aktualizacje do ZWCAD 2017 oraz nakładki ZWTraffic - dotyczą wyłącznie wersji licencji wersji Classic i ZWTraffic Classic (zakupionych z zagwarantowaną aktualizacją do ZWCAD 2017). W przypadku wcześniejszych wersji jest możliwość uaktualnienia licencji - teraz trwają atrakcyjne promocje na aktualizacje - oczywiście chętnie przygotujemy ofertę specjalną. Jeśli byliby Państwo zainteresowani taką ofertą - serdecznie zachęcam do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@zwcad.pl Promocje trwają do wydania wersji 2017. Pozdrawiam :)
 3. Witam serdecznie :hi: W imieniu dystrybutora ZWCAD - firmy Usługi Informatyczne SZANSA mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w prezentacjach, które odbędą się już w najbliższym miesiącu w Opolu oraz Kaliszu. Udział jest oczywiście bezpłatny, natomiast stanowi świetną okazję do zapoznania się z możliwościami programu ZWCAD, wersji branżowych Architecture oraz Mechanical, a także nakładek. Podczas spotkania będzie możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami oraz zakupu programów w atrakcyjnych cenach. Z związku z naszymi jubileuszami dla uczestników przewidzieliśmy też niespodzianki! :-) Załączam oficjalne zaproszenie, zachęcam do zapisów przez formularz na stronie: http://zwcad.pl/seminaria-na-zywo/456-seminaria-na-zywo-2015.html bądź mailowo: biuro@zwcad.pl lub telefonicznie: 33 488 07 20 Zaplanowaliśmy również podobne prezentacje na wrzesień w Kielcach oraz Rzeszowie - również serdecznie zapraszamy! :-)
 4. Dżoana

  Rebus piątkowy

  :search: a będzie dziś rebus....?
 5. Dżoana

  Rebus piątkowy

  Kapusta? :)
 6. Dżoana

  Rebus piątkowy

  przejazd kolejowy? :P
 7. Dżoana

  Rebus piątkowy

  szacuneczek :)) :clapping:
 8. Dżoana

  Zagadki

  Człowiek całe życie się uczy ;) nie miałam o tym pojęcia... Trzeba by się było nieźle nagimnastykować, żeby porównać obok siebie te części ciała :P
 9. Dżoana

  Trudniesze "co to jest"

  OMG poddaję się ;-) albo nie.. . a może Stargard? :P
 10. Dżoana

  Trudniesze "co to jest"

  strzelam, chyba każdemu na myśl pierwszy przyjdzie Titanic ;)
 11. Dżoana

  Trudniesze "co to jest"

  Może w jakimś statku? :P
 12. Dżoana

  Różne

 13. Dżoana

  Idą Święta....

  Dzisiaj może niekoniecznie w temacie nowości i promocji, jednak zbliżających się już dużymi krokami Świąt. W imieniu całej załogi firmy Usługi Informatyczne SZANSA pragnę przekazać Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten magiczny czas pozwoli wszystkim na chwilę odpoczynku, refleksji i ciepłych rodzinnych spotkań, a nowy Rok niech będzie dla Państwa pasmem sukcesów i zrealizowanych planów. Wesołych Świąt! :)
 14. Dżoana

  ZWCAD