Mayster

Użytkownik forum
 • Posts

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mayster last won the day on June 5 2017

Mayster had the most liked content!

About Mayster

 • Birthday 06/15/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków
 • Interests
  Inżynieria, produkcja, transport bliski

Recent Profile Visitors

1765 profile views

Mayster's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/6)

2

Reputation

 1. Podobno w tym roku czeka nas zima stulecia. Szczerze mówiąc nie chce mi się w to wierzyć, bo dopiero w zeszłym roku było nieco więcej śniegu niż przez ostatnie lata, ale to i tak nic w porównaniu z tym co było kiedyś. Mimo to fajnie byłoby mieć w końcu białe święta. A wy jak prognozujecie tegoroczną zimę?
 2. Osobiście nie zauważyłem żadnych problemów już od dłuższego czasu. Wszystko działa jak należy ;)
 3. Student zaczepia profesora na korytarzu uniwersytetu: - Pan wybaczy, panie profesorze, czy można jedno pytanie? - Ależ naturalnie, młody człowieku, po to tu jesteśmy! - Panie profesorze, czy pan śpi z brodą pod kołdrą, czy na kołdrze? - Hmmm, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. - No trudno, dziękuję, przepraszam. Po tygodniu student znów natyka się na profesora. Profesor wycieńczony, twarz ziemista, ciemne kręgi pod oczami. Ujrzawszy studenta ryknął: - A bodaj pana pokręciło, łajdaku! Od tygodnia spać nie mogę - i tak źle, i tak niewygodnie!
 4. Dobrze widzieć ciągłe poprawki ;) Dobra robota.
 5. Właśnie miałem pisać, że coś jest z tym jeszcze nie tak, ale mnie uprzedziłeś. Jest już zapowiedziana jakaś poprawka? Błędów jest niestety dalej dość sporo :/
 6. Mi również ten pomysł się podoba. Będzie to niemałe uproszczenie, a czasem potrzeba przypomnieć sobie kilka ważniejszych informacji obiektów.
 7. Ja się już trochę pogubiłem. To oznacza że ta wersja jest w końcu wersją beta, czy już oficjalną?
 8. Popieram taką decyzję, bo przynajmniej widać że komuś zależy na sprawności tej wersji. Tylko czy będzie pewność że wszystkie problemy z "2017 będą rozwiązane?
 9. Mi również się przyda, dzięki ;)
 10. Przyznam że nie wpadłbym na to :D
 11. Na pewno jeszcze dokonają wielu poprawek.
 12. Mayster

  Pętla

  Ok, dzięki za odpowiedź.