Parikon

Użytkownik forum
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Parikon w Rankingu w dniu 11 Czerwiec

Parikon posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O Parikon

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Parikon

  Przybornik PARIKON

  Pierwsze spojrzenie na moduł do generowania zestawień stali profilowej.
 2. Na pewno czegoś takiego nie ma. Ale zamiast po kolei zamykać jakieś warstwy można utworzyć filtr grupy, dodać kilka warstw do tego filtra i operować na utworzonych grupach warstw.
 3. Parikon

  GRUPA

  Dzięki! Po aktualizacji wybierz nie było włączone.
 4. Parikon

  GRUPA

  Witam, Proszę sprawdzić polecenie grupa. W moim przypadku po aktualizacji do VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64" ZwCAD nie grupuje obiektów.
 5. Parikon

  Polecenie odsuń

  Nie ma to u mnie znaczenia. Przy wpisywaniu dynamicznym ZwCAD nie zmienia wartości odsunięcia jaka jest wcześniej zdefiniowana. Zresztą kolega @dmatusz3 nie używa @ w powyżej zaprezentowanym filmie.
 6. Parikon

  Polecenie odsuń

  To jest właśnie problem. Przy wyłączonym wprowadzaniu dynamicznym jest ok.
 7. Parikon

  Polecenie odsuń

  Zrobiłem tak: 1. Odinstalowałem to co miałem. 2. Usunąłem profile użytkownika. 3. Zainstalowałem SP1. 4. W czystym SP 1 sprawdziłem, że offset działa dobrze. Używając PPM jako enter. 5. Pobrałem aktualizację online na czystym SP1. 6. Offset nie działa prawidłowo. Czy istnieje możliwość cofnięcia zainstalowanej aktualizacji online?
 8. Parikon

  Polecenie odsuń

  Od lat zatwierdzam PPM i działało. Jak narysuję sobie linię o długości offsetu i pobiorę długość z rysunku to odsuwa dobrze. Ale to nie oznacza, że nie zależy mi, aby działało tak jak zawsze używam.
 9. Parikon

  Polecenie odsuń

  Reset profilu to na nowo ustawianie potrzebnych mi rzeczy. Więc jak już mam to robić to pobrałem to co udostępnione na stronie zwcad.pl. I tutaj następne pytanie. Przy oficjalnych wydaniach windows 10 instaluje ZwCAD-a bez ostrzeżeń. To co pobrałem wymaga przekonania Windowsa, że program pochodzi z zaufanego źródła. Czy to jest zatem oficjalna wersja czy następna wersja Sp2 beta?
 10. Parikon

  Polecenie odsuń

  Dzieje się na wszystkich. Zarówno na czystym jak i wcześniej utworzonym. Pobieram pełną wersję i dam znać czy problem dalej występuje.
 11. Parikon

  Polecenie odsuń

  Windows 10 najaktualniejsza wersja
 12. Parikon

  Polecenie odsuń

  Po aktualizacji VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64" błędnie działa polecenie odsuń. Odległość odsunięcia jest ustalana przez program "kwantowo". To znaczy tyle, że nie wiem w jaki sposób, gdyż nie odpowiada ona wpisanej wartości. Przy czym jeśli wartość odsunięcia pobiorę z rysunku to jest ok. Aktualizowałem online.
 13. Parikon

  ZWCAD2018SP2?

  Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście jest już SP2, nawet zaktualizowałem ZwCAD poprzez aktualizacje online. Zobaczymy jak się będzie sprawował.
 14. Parikon

  ZWCAD2018SP2?

  Czy znane są już jakieś konkretniejsze daty wydania SP2 wersji 2018?
 15. Parikon

  Szyk wzdłuż ścieżki

  Dorzucę jeszcze coś takiego. http://through-the-interface.typepad.com/through_the_interface/2011/11/creating-a-simple-associative-autocad-array-along-a-path-using-net.html