BKW

Użytkownik forum
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

BKW last won the day on September 3

BKW had the most liked content!

About BKW

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

583 profile views
 1. U mnie z kolei od kilku wersji zwcada występuje taki problem z oknem commandline jak na poniższym wideo. Okienko nie "zadokowane" z np. ustawioną liczbą wierszy w ilości 4 samoistnie bądź (tak jak na tym wideo) po ponownym uruchomieniu programu samo przestawia się na liczbę wierszy o jedną mniej. I nie ważne czy startowo są to 4 wiersze, 5 a może i 10, ale program zawsze (podkreślam ZAWSZE) po jakimś czasie pracy bądź po uruchomieniu programu jeszcze raz przestawi liczbę tych wierszy.
 2. Dziękuję za szczegółową informację. Wygląda na to, że to raczej rodzaj "hotfixa" a nie SP1.
 3. Pojawiła się aktualizacja ( VERNUM = "2020.09.22(59468)_x64 ) Czy ktoś zauważył jakieś zmiany, naprawione wcześniej zgłaszane błędy ? ( chociażby z tego tematu poniżej ) Mam wrażenie, że nie za dużo zostało zaktualizowane.
 4. Dzień dobry. 1. Zmieńcie Panowie tytuł tego posta, bo wszyscy dyskutujecie, a byk aż w oczy kole... 2. Na forum są już 2 tematy związane z "błędami" ZWCADa 2021 - proponuje zrobić z tego jeden temat i przypiąć go na samej górze. Pozdrawiam
 5. A czy po zastosowaniu tego programu, a później po zainstalowaniu ponownie wersji 2021 i skorzystaniu z kreatora migracji, Zwcad2021 będzie zezwalał na korzystanie z funkcji kopiowania ?
 6. Reset ustawień do tych fabrycznych przywraca zdolność programu do kopiowania. Podejrzewam, że w 2021 jest inaczej zdefiniowane makro związane z KOPIOWANIEM niż w wersji 2020 i podczas migracji jest ono razem z CUIX importowane. Ale to tylko moje podejrzenia.
 7. Przeinstalowałem program, wyczyściłem rejestry, przed ponowną instalacją usunąłem foldery z ustawieniami użytkownika - po ponownej instalacji i uruchomieniu programu w ustawieniach "startowych" kopiowanie działa. Następnie włączyłem kreator migracji - i po zaimportowaniu ustawień z zwcada2020 kopiowanie nie działa.
 8. 12. Program nie pamięta ustawienia "allow docking". Po wyłączeniu opcji i uruchomienia zwcada ponownie opcja przywracana jest do ustawienia "ON".
 9. Klucz dezaktywowałem przed pierwszym uruchomieniem wersji testowej, więc od razu wyskoczył mi czas testowania 30 dni.
 10. Problem polega na ty, że kopiowanie nie działa z wersji 2021 do wersji 2021. W wersji beta nie było żadnego problemu z kopiowaniem między 2015+ a 2021 i na odwrót, więc się z Panem nie zgodzę. OK, ale ten czas nie minął, więc być może program "sam" wyłączył możliwość kopiowania pomimo nie przekroczonego czasu testowania.
 11. Dodam tylko, że problem jest w poleceniu KOPIOWANIA. Skopiowanie elementów np. w ZWCAD 2015+ i wklejenie ich w ZWCAD 2021 działa - odwrotna sekwencja nie działa.
 12. Z uwagi na ukazanie się wersji FINALNEJ proponuje zamknąć ten temat.
 13. Obejście jest, ale na pewno nie jest to rozwiązanie sensowne. Należy popróbować zabawy z poleceniem "-wblock" oraz "-insert". Dla mnie błąd ten dyskwalifikuje aktualną wersję programu.
 14. VERNUM = "2020.08.20(58820)_x64" 11. Mam problem z kopiowaniem elementów przez schowek. Przy wywołaniu polecenia "_copyclip" lub "_copybase" pojawia się komunikat o tym, że elementy zostały skopiowane. Po wywołaniu polecenia "_pasteclip" lub "_pastespec" nic się nie dzieje