kruszynski

Moderatorzy
 • Zawartość

  1086
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Ostatnia wygrana kruszynski w Rankingu w dniu 11 Marzec

kruszynski posiadał najczęściej polubioną zawartość!

4 obserwujących

O kruszynski

 • Tytuł
  Ekspert

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kruszynski

  Znaki poziome kierunek opisu

  OK. A co Pan myśli o tym, żeby na koniec pozostawić możliwość przekręcenia opisu wg własnych potrzeb ?
 2. kruszynski

  przezroczyste lica znaków

  Przeglądając projekty organizacji ruchu, jakie znalazłem w Internecie spotkałem sporo przypadków, gdzie lico znaku to tylko kontury, tło jest przezroczyste. Kiedy taki sposób oznakowania jest stosowany? Czy warto wprowadzić taki sposób wstawiania znaków do ZWTraffic?
 3. kruszynski

  Nowe okno biblioteki znaków

  Dzień dobry Zastanawiam się nad zmianą okna biblioteki znaków. Proszę o opinie, czy warto wprowadzić takie zmiany? Nowe okno wyobrażam sobie mniej więcej tak: Po kliknięciu na przycisk [ + ], wyświetliłoby się okno wyboru znaku: Po wybraniu znaku: podgląd zastąpiłby przycisk [ + ] i pojawiłyby się kolejne ułatwiające wstawianie znaków w różnych układach - nie tylko tak jak jest pionowo ale też np rzędach:
 4. kruszynski

  ZWCAD 2019 - puste wiersze

  Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale dziś zauważyłem że mam podobny objaw. Spróbowałem rozciągnąć pasek poleceń żeby zobaczyć czy pojawi się więcej pustych wierszy. Po rozciągnięciu efekt zniknął. wypełniły się wszystkie wiersze i teraz nie umiem wrócić do sytuacji kiedy problem się pojawił.
 5. Jeśli na jakiejś wersji nie będzie działało, proszę dać znać, przyjżę się temu w kontekście konkretnej sytuacji
 6. Wersja działająca na Architecture 2018 w załączniku. PowerDraw_2018_Arch.zelx
 7. Dziekuję za zgłoszenie, w poniedziałek zerknę co może być powodem problemu.
 8. kruszynski

  Jak ma wyglądać okienko ustawień ZWTraffic

  Właśnie dla tegomyślę, że lepszym rozwiązaniem będzie pogrupowanie nadrzędnie po stanie, a nie po elemencie. A dla czego to oczywiste? moim zdaniem nie powinniśmy tego blokować. nie tylko dlatego że miałbym z tym dodatkową pracę 😉 ale myślę że wybranie z jedngo powinno nadpisać poprzeni wybór, ale możliwość ponowego nadpisania powinna pozostać. Wydzielenie słupka w logice wstawiana znaku wymagało by sporo pracy. Może zostawmy to na przyszłość.
 9. kruszynski

  Jak ma wyglądać okienko ustawień ZWTraffic

  A może tak: Warstwę będzie można przypisac do każdego elementu osobno, albo do grupy np projektowanych - w takim przypadku wybrana warstwa zostanie przypisana do wszystkich elementów grupy ( tarcza, lico, opis, strzałka) i wciąż pozostanie możliwość indywidualnego przypisania innej warstwy np tylko opisowi. Dziś już chyba nie zdążę przygotować okienka żeby zobrazować o co mi chodzi, ale może jutro.
 10. kruszynski

  Jak ma wyglądać okienko ustawień ZWTraffic

  Policzyłem wszystkie pozycje jakie będzie można skonfigurować i wyszło mi że przy pięciu stanach do ustawienia będzie 75 pozycji. Podejrzewam, że mogą się zacząć mnożyć sugestie, że tego jest za dużo. Dla porównania wcześniej były cztery pozycje.
 11. Nie znam odpowiednika, wspomnianych funkcji, zapytam o szczegóły w ZWSOFT.
 12. kruszynski

  Jak ma wyglądać okienko ustawień ZWTraffic

  Nie, ta możliwość jeszcze nie jest dostępna.
 13. kruszynski

  Jak ma wyglądać okienko ustawień ZWTraffic

  Zastanawiam się jeszcze jak zorganizować przypisywanie warstw w znakach pionowych, poziomych, UBR. Czy w oddzielnych oknach? czy w oddzielnych zakładkach , czy dodać kolejne "piętro" w strukturze analogicznej jak na obrazkach powyżej? Jak myślicie?
 14. Pojawiło się kilka propozycji zmian w sposobie rozmieszczenia elementów na warstwach. Wcześniej było tak, że wszystkie projektowane na jedną warstwę, istniejące inną, itp. Teraz chciałbym zrobić tak, żeby użytkownik mógł wybrać oddzielnie warstwę na tarczy, lica, opisu odnośnika. W głównych "gałęziach" stany, niżej poszczególne elementy ? W głównych "gałęziach" elementy, poniżej stany, Wyglądałoby to tak: Która wersja lepsza?
 15. kruszynski

  Okno właściwości - ZWCAD 2019 SP2

  Układ właściwości definiuje się na stałe. Na etapie opracowywania obiektu. Więc dynamiczna zmiana po Pana stronie nie jest możliwa. Jak długo okno właściwości będzie oparte na obecnej technologii nie da się tego "uelastycznić." o ile wiem, to nie jest nawet w zakresie możliwości ZWSOFT, by coś zmienić, nadbudować na tym co jest. tam jest wykorzystany jakiś microsoftowy framework ( nazwy nie pamiętam ). Wymagałoby bardzo dużej pracy.