Jarek

Użytkownik forum
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

About Jarek

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. Jarek

  Problem z funkcją: ustaw szare

  Dzięki. Zadziałało
 2. Jarek

  Problem z funkcją: ustaw szare

  Może za mało dokładnie opisałem. Chodzi o to że chcąc zamienić kolor znaku D-18 na szary zmienia się on na kolorowy znak jak na drugim rysunku. Sprawdziłem w nowym pliku, zamiana na kolor szary działa poprawnie. Ale co jest przyczyną, że nie mogę zmienić na szary kolor w rysunku, w którym pracuję ( duży rysunek, dużo znaków D-18)?
 3. ZWTRAFFIC 2018 Zauważyłem ten problem przy znaku D-18 jak na załączniku. Zdjęcie 1 - przed zastosowaniem ustaw szare Zdjęcie 2 - po zastosowaniu ustaw szare
 4. Jarek

  Problem z B-22

  Ok. Dzięki
 5. Jarek

  Problem z B-22

  Po wstawieniu znak B-22 wygląda jak na załączonym rysunku.
 6. W moim przypadku złe wyświetlanie linii miało związek z różnymi ustawieniami jednostek w rysunkach. To też warto sprawdzać.
 7. Jarek

  Brak zapisu pliku

  Ta sytuacja miała miejsce gdy równolegle pracowałem na omawianym pliku oraz na innym pliku z dołączonym xrefem pierwszego pliku. Może tak się dzieje gdy równolegle jest otwarty plik z xrefem tego pliku? Kiedyś miałem podobne zdarzenie ale nie pamiętam czy równolegle był używany plik z xrefem. Można to sprawdzić?
 8. VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64" Dzień dobry. Problem z zapisem pliku. Po komendzie zapisz w katalogu, w którym znajduje się dany plik tworzą się za każdym razem pliki pod nazwą: zws-jakiś numer.tmp, który jest aktualnym zapisem pliku. Właściwy plik pozostaje bez zapisu.
 9. Warto sprawdzić również przyjęte jednostki w ustawieniach obu rysunków.
 10. Jarek

  Znak D-18 - zwiększenie wysokości znaku

  Dziękuję za szybką odpowiedź.
 11. Dzień dobry. Potrzebuję na znaku D-18 wstawić strzałkę wskazującą kierunek zjazdu na parking. Nie mogę znaleźć takiej opcji. Czy jest taka możliwość?
 12. Jarek

  Komenda "zapisz jako"

  Tak robiłem ale plik służy mi jako xref i na dłuższą metę jest to kłopotliwe. Myślałem, że jest jakiś konkretna przyczyna tego zjawiska. Dzięki za pomoc.
 13. Jarek

  Komenda "zapisz jako"

  Jeszcze dodam, że on się zapisuje ale np pod nazwą "zws1782.tmp"
 14. Jarek

  Komenda "zapisz jako"

  Sprawdziłem inne pliki. Zapisują się prawidłowo. Co mogło się stać z tym konkretnym plikiem, że nie mogę go zapisać. Chyba nie chodzi tu o prawa zapisu.
 15. Dzień dobry. Dzisiaj zauważyłem, że próbując nadpisać istniejący plik powyższą komendą stary plik się nie zmienia a w folderze pojawia się plik o rozszerzeniu tmp. Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi?