Jarek

Użytkownik forum
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Monitor 4k - niepełne wyświetlanie okien

  Po ustawieniu wielkości czcionek na 100% w WINDOWS okna w zwcad wyświetlają się prawidłowo. Temat zamknięty
 2. Monitor 4k - niepełne wyświetlanie okien

  Również włączyłem niestandardową wielkość czcionek w windows. Sprawdzę czy to może być przyczyną. Dzięki.
 3. Testuję nowy monitor prawie 4k (2540x1440) i zauważyłem przy otwieraniu niektórych okien ich niepełne wyświetlanie jak na załączonym obrazku.
 4. Wydruk do PDF

  Problem wynikał ze złych ustawień skali strony arkusza oraz zmiennej PSLTSCALE.
 5. Wydruk do PDF

  Niestety. Pochopnie się pochwaliłem. Zmienną PSLTSCALE przywracam grubość linii w jednym arkuszu ale w pozostałych już nie.
 6. Wydruk do PDF

  Znalazłem sam. Problem rozwiązany
 7. Wydruk do PDF

  2017.09.18(21849)_64 Witam. Przechodzę z wersji 2012+ na 2018. Pliki na których pracuję były tworzone w wersji starszej. W nowszej wersji podczas przygotowywania pliku do wydruku w przestrzeni papieru rysunki tracą grubość linii w podglądzie i w wydruku do PDF (nie we wszystkich przypadkach). Pewnie coś włączyłem a nie mam czasu żeby samemu to znaleźć. Może jakaś sugestia?
 8. Arkusze 2018

  Potwierdzam. Też to zaobserwowałem.
 9. Wstawienie Xref

  Witam ponownie. Już wszystko gra. Nie zauważyłem, że cały xref ulokował się na niedrukowalnej warstwie. Przepraszam za zamieszanie.
 10. Wstawienie Xref

  Witam. Z modelu czy arkusza efekt jest ten sam. Co ciekawe na innym rysunku xref wyświetla się i drukuje się prawidłowo. W jakiej formie mógłbym przesłać omawiany rysunek?
 11. Wstawienie Xref

  Sprawdziłem to nie to. Mówiąc obrazowo w obszarze modelu i papieru widać wszystkie warstwy a gdy przechodzę do wydruku pdfa w podlądzie wydruku nie widać warstw xrefa
 12. Wstawienie Xref

  Witam. Pracuję na zwcad + 2012 vernum 2013.07.09(14388). Po wstawieniu xrefa do rysunku jest on widoczny ale gdy chcę wydrukować rysunek warstwy xrefa się nie drukują. Wcześniej wszystko było w porządku, może włączyłem coś niepotrzebnie? Czy mogę liczyć na podpowiedź co źle robię?