ZWCAD+ 2015 SP2


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

1/ aktualizacja online;

2/ interfejs klasyczny;

3/ xref'y jak najbardziej

4/ ni z gruchy ni z pietruchy mogę jedynie powiedzieć, że następuje to w momencie inicjalizacja komenty np. dwuklik obiektu w celu edycji, albo próba wskazania punktu przy rysowaniu linii. Z mojego punktu widzenia absolutnie probabilistycznie

Recover robi się albo nie ale nawet jak się zrobi to odzyskanie jest niemożliwe bo zwcad po chwili mielenia takiego recovera wywala okno o wysyłaniu raportu błędu do zwsoftu i bye bye. W temacie autosave być może jest tu coś na rzeczy. Swego czasu kol. qsek miał problem wywalania zwcada przy autosavie ale było to w wersji przed SP1. Wyłączył autosave całkowicie bo nie szło pracować. Ja miałem równolegle tą samą wersję ale mi nie wywalał. Podobnie jeszcze inny kolega w biurze miał problemy z wywalaniem przy autosave ale to było w którejś poprzedniej z wersji nie pomnę w której.

Ja również wróciłem do wersji SP1

Edytowane przez perlon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei po wywaleniu się pliku i zapisaniu wersji z RECOVER nie ma możliwości wczytania xrefów - wyświetla się XREF INVALID !

 

1. w pracy reinstal - w domu online

2. interfejs klasyczny

3. była

4. nie ma

Edytowane przez BKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Aktualizacja online

interfejs klasyczny

była prowadzona praca z XREFami

nie ma, cholera wie dla czego (głupie podejrzenia tylko, że to przez autosave), testu już nie zrobię bo przeinstalowałem na SP1, muszę pracować a nie testować, a za test mi nikt nie zapłaci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem autozapis na co 2min i jak do tej pory nie wykrzacza. 

Jeżeli nic to nie zmieni jak wrócić do wersji SP1?

Jak masz softkey to go zachowaj do pliku xml lub zwróć licencję na serwer ZwSOFT. Odinstaluj bieżącą wersję i zainstaluj z instalatora dostępnego na stronie dystrybutora. Potem wciągnij ponownie licencję. Jak hardlock to odinstalowanie i ponowne instalowanie rób z kluczem wyciągniętym z portu USB.

Edytowane przez perlon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic to nie zmieni jak wrócić do wersji SP1?

Witam

Program ZWCAD+2015 SP1 PL można pobrać z tego linku ZWCAD+2015 SP1 PL lub ze strony www.jakicad.pl

Tak jak napisał perlon, w przypadku zab. kodem programowym należy wcześniej licencję zwrócić na serwer, a w przypadku klucza USB, potrzeba go wyciągnąć z portu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą jakieś aktualizacje po ponownym zainstalowaniu zwcad'a? Jeśli tak, to czy je instalować?

 

Aktualizacje automatyczne zostały wyłączone.

Możliwość pobrania SP2 także.

Tak więc po instalacji SP1 nie powinna się pojawić informacja o SP2.

Gdyby jednak coś się pojawiło to proszę nie instalować na razie żadnego uaktualnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

zgłaszam podobny problem jak użytkownicy powyżej.

Posiadam ZWCAD+ 2015 PRO PL  SP2 + dodatkowo nakładka BIK 9.0.6.

Program instalowany osobiście przez dział download - poprzednia wersja przed instalacją aktualnej została usunięta.

 

Program wysypuje się bardzo często. Zauważyłem, że najczęściej staje się to kiedy mam zaznaczone jakieś elementy i chce je przesunąć, skopiować lub wykonać jakąś inną operację...

Na szczęście program zapisuje plik recovery. Niestety niektórych plików recovery ZWCAD nie może otworzyć. Nie pomaga nawet komenda NAPRAW wykonana ZWCadem. Dopiero NAPRAWA pliku przy pomocy AC i ponowny zapis pozwala na kontynuowanie pracy ZWCadem.

Jeśli będzie potrzeba mogę podesłać kilka raportów z błędami, które program wygenerował w czasie crash erroru...

Program próbował wysłać do ZWSoftu błędy niestety za każdym razem akcja kończyła się błędem i informacją, że plik nie został wysłany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu ciekawy news od birocom2000 w sprawie edycji bloków dynamicznych ...w końcu :) 

 

 

"Well ... I know it's not my place to reveal such information, but according to my sources, this function should be available to ZwCAD users shortly. When? Even before July 2015. I’ll let Jenny correct me, if I’m wrong.
Nevertheless, I strongly believe it’s cleaver to stay tuned." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze testy Sp 2.1 wypadły całkiem pozytywnie.

 

Obciążenie procesora jest OK.

Przeanalizowane i wyeliminowane zostały przyczyny błędów wszystkich zgłoszonych raportów błędów.

Naprawa plików działa poprawnie, program nie zawiesił się nam ani razu.

Dołączanie XRefów jest poprawne.

 

Oto link do nowej wersji (nieoficjalnej) http://download1.zwsoft.com/en/ZWCAD_Plus/2015/Special/ZWCAD_Plus_2015_SP2.1_PLK.exe

Proszę pamiętać, że jest to wersja nieoficjalna.

Będziemy sprawdzać ją w dalszym ciągu, jeśli będzie dalej dobrze to zostanie opublikowana oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem e-maila następującej treści:

 

"Thank you for downloading ZWCAD+ 2015 SP2 (version number: 2015.04.18(26908)).

Recently we got some feedbacks about the stability of this version, and we are sparing no effort to analyze the cause. If you encounter frequent software crash while using this version, please report to us or our local reseller immediately. Meanwhile, you could also try to switch back to the previous version of ZWCAD+ 2015 SP1 (version number: 2014.11.27(26199)) temporarily, which could be found at: http://www.zwsoft.com/zwcad/download_center

We will keep improving the quality of ZWCAD+ with all our efforts, and are going to publish a new update soon with better stability. If there are any news, we will inform you instantly.

Thank you again for choosing ZWCAD+!"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie