qsek

Użytkownik forum
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O qsek

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

215 wyświetleń profilu
 1. qsek

  kopiowanie między rysunkami

  bardzo dobrze pomaga aplikacja RSC, po czyszczeniu listy skal problem praktycznie znika
 2. qsek

  kopiowanie między rysunkami

  lisp działa i usuwa listę skal, natomiast usunięcie listy skal nie pomaga na podpinanie referencji oraz kopiuj/wklej elementów.
 3. qsek

  kopiowanie między rysunkami

  niestety kasowanie list skal poprzez lispa nie zawsze pomaga 😞
 4. qsek

  kopiowanie między rysunkami

  Potwierdzam problem Kruka z referencjami, to samo się dzieje. Występuje to od razu. Nie ma znaczenia ilość elementów. W biurze mam Windows 10 więc jutro podeślę zrzutkę z ustawień systemu. W domu dzieje się to samo. Windows 8 greenshot'a mam zainstalowanego i w domu i w biurze, nie mam żadnych problemów z zrzutem obrazów
 5. vernum 2018.10.23(38586)_x64 Mam problem tego typu, że kopiowanie elementów rysunku pomiędzy dwoma rysunkami trwa dość sporo czasu. Program się zawiesza. Dotyczy to zwykłego ctrl+c ctrl+v jak i wstawiania czy kopiowania z punktem bazowym.
 6. qsek

  Zbrojenie płyty

  a proszę powiedzieć jakie ma Pan wymiary konturu?
 7. qsek

  Zbrojenie płyty

  Zauważyłem, że używając funkcji "zbrojenie płyty" program z automatu dzieli odcinek rozkładu prętów na podany rozstaw prętów i w ten sposób podaje liczbę prętów. Niestety liczba prętów zawsze powinna być o 1 większa. Prosiłbym o poprawienie. Jest to o tyle nie komfortowe że muszę to zmieniać ręcznie, a przecież nie po to jest automat. Już niejednokrotnie dostawałem wcześniej informację z budowy, że po prostu brakuje prętów na budowie i po analizie właśnie w tym podziale odnalazłem błąd. Przy projektowaniu kubaturówek jest to dość poważny błąd.
 8. qsek

  Zestawienie stali ecad-żelbet

  A jest jakaś informacja o tym kiedy będzie gotowy SP1 do 2019
 9. qsek

  Zestawienie stali ecad-żelbet

  to nie wiem już sam, czy cię bać czy nie? Bo skoro nie ma emotikony ":)" na końcu, to rozumiem, że to nie był sarkazm i to tak na serio będzie problem wzrastał. Ale może autorowi wkradł się chochlik i nie zdążył wstawić emotki.
 10. qsek

  Zestawienie stali ecad-żelbet

  W wersji 2019 SP1 BETA (2018.09.13(37516)_x64) problem długiego generowania zestawień i wykonywania rysunków z szablonów został rozwiązany. Niestety, nie wiem czy to przez uruchamianie e-cad'a, ale program jest niestabilny i czasami się wyłącza, błąd krytyczny.
 11. qsek

  Zestawienie stali ecad-żelbet

  niestety w wersji 2019 nadal jest ten sam problem
 12. VERNUM = "2018.03.16(29562)_x64" Mam ustawiony zapis na wersję 2004, oczywiście ze względu na współpracę z projektantem który posiada wersję AutoCada 2004. Ten projektant odczytuje te pliki. Problem pojawia się gdy ktoś chce odczytać plik zapisany przez mnie w/w wersji a posiada wersje wyższe AutoCada (sprawdzane na 2009LT i 2012LT). W momencie otwierania wyskakuje okienko z informacją o uszkodzonym pliku. Plik po naprawie oczywiście działa, ale jest to rzeczywiście problem.
 13. qsek

  Zestawienie stali ecad-żelbet

  czy ktoś pracuje nad rozwiązaniem tego problemu? bo to białej gorączki można dostać
 14. 2018.02.11(28325)_x64 Dziwne rzeczy się dzieją z rzutniami po usunięciu kilku rzutni, po zamknięciu rysunku i ponownym otwarciu, pojawiają się dodatkowe Layouty "layout1, layout2...." niegroźne ale raczej nieporządane