2019 Beta - edycja atrybutu [rozwiązany]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, że się powtarzam, ale ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna. "Przyciśnijcie" ZWSOFT, żeby powrócił do starego wyświetlania tekstu w oficjalnej wersji albo zrobił tak, jak sugeruje Martin_s. Nie wiem, czy innym użytkownikom to pasuje, ale nie spotkałem się na forach, żeby komuś to przeszkadzało. Pamiętam, że ładnych parę lat temu w firmie, w której pracowałem, specjalnie wymienili polskiego autocada na angielskiego, bo wersja PL nie wyświetlała podświetlonego tekstu w atrybucie. Sorry, że się tak rozpisałem, ale strasznie mi to przeszkadza.

Edytowane przez Bartek1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bartek1977 napisał:

Przepraszam, że się powtarzam, ale ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna. "Przyciśnijcie" ZWSOFT, żeby powrócił do starego wyświetlania tekstu w oficjalnej wersji albo zrobił tak, jak sugeruje Martin_s. Nie wiem, czy innym użytkownikom to pasuje, ale nie spotkałem się na forach, żeby komuś to przeszkadzało.

@Bartek1977 zgadzam się z Twoją uwagą. Też uważam, że praktyczniejsze jest automatyczne podświetlenie tekstu przez program. Niby taka drobna różnica w edytowaniu, ale jednak upierdliwa... Mam podobny problem z edytowaniem atrybutów poprzez pasek właściwości (PROPERTIES). W oknie właściwości atrybutów nie można edytować za pomocą strzałek. Próba przesunięcia kursora w lewo lub prawo kończy się przeskoczeniem kursowa do następnego atrybutu (do następnego wiersza)... Człowiek jakoś sobie radzi, ale czekam aż zostanie wprowadzona możliwość operowania strzałkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • pawmal zmienił(a) tytuł na 2019 Beta - edycja atrybutu [rozwiązany]
  • pawmal zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.