2019 Beta - edycja atrybutu [rozwiązany]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Przepraszam, że się powtarzam, ale ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna. "Przyciśnijcie" ZWSOFT, żeby powrócił do starego wyświetlania tekstu w oficjalnej wersji albo zrobił tak, jak sugeruje Martin_s. Nie wiem, czy innym użytkownikom to pasuje, ale nie spotkałem się na forach, żeby komuś to przeszkadzało. Pamiętam, że ładnych parę lat temu w firmie, w której pracowałem, specjalnie wymienili polskiego autocada na angielskiego, bo wersja PL nie wyświetlała podświetlonego tekstu w atrybucie. Sorry, że się tak rozpisałem, ale strasznie mi to przeszkadza.

Edited by Bartek1977
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bartek1977 napisał:

Przepraszam, że się powtarzam, ale ta sprawa jest dla mnie bardzo ważna. "Przyciśnijcie" ZWSOFT, żeby powrócił do starego wyświetlania tekstu w oficjalnej wersji albo zrobił tak, jak sugeruje Martin_s. Nie wiem, czy innym użytkownikom to pasuje, ale nie spotkałem się na forach, żeby komuś to przeszkadzało.

@Bartek1977 zgadzam się z Twoją uwagą. Też uważam, że praktyczniejsze jest automatyczne podświetlenie tekstu przez program. Niby taka drobna różnica w edytowaniu, ale jednak upierdliwa... Mam podobny problem z edytowaniem atrybutów poprzez pasek właściwości (PROPERTIES). W oknie właściwości atrybutów nie można edytować za pomocą strzałek. Próba przesunięcia kursora w lewo lub prawo kończy się przeskoczeniem kursowa do następnego atrybutu (do następnego wiersza)... Człowiek jakoś sobie radzi, ale czekam aż zostanie wprowadzona możliwość operowania strzałkami...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • pawmal changed the title to 2019 Beta - edycja atrybutu [rozwiązany]
  • pawmal locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.