Polecenie find - crash error [rozwiązany]


Recommended Posts

Witam,

ZWCad 2017 SP3.2 vernum = "2017.06.07(18304)_x64" (tylko do odczytu) - wywala program w trakcie wykonywania komendy find - szukanie tekstu.

Sprawdziłem na kilku plikach i wszędzie ten sam objaw.

Zauważyłem, że jak stworzyłem plik, w którym miałem same teksty wielowierszowe to wyszukiwanie działało, ale wystarczyło skopiować obiekt typu blok z atrybutami i w trakcie wyszukiwania wystąpił błąd i program przestał działać...

 

Edited by Chris
Link to comment
Share on other sites

Proszę w załączonym pliku wywołać polecenie find i następnie spróbować wyszukać frazę: STROP.

U mnie natychmiast występuje błąd krytyczny i wywala program.

Druga sprawa dotyczy możliwości wyszukiwania przy pomocy ENTERa. Pierwszy raz wciśnięty ENTER pozwala na wyszukanie pierwszego szukanego zbioru znaków, ale kolejny ENTER już nie działa. Trzeba najeżdżać myszką na przycisk szukaj i w ten sposób szukać kolejnych słów (klikając myszką w przycisk szukaj/znajdź). Dużym ułatwieniem byłaby możliwość szukania również poprzez ENTER.

Kolejna opcja, która znacznie pomogłaby posługiwać się tym oknem to wyświetlanie wartości ilości fraz znalezionych w pliku (na rysunku). Szukam np. słowa STROP i pokazuje na dole okna, że to słowo występuje 5 razy w danych pliku/rysunku. Dałoby radę wprowadzić takie coś?

Rysunek1 - find.dwg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • dmatusz3 changed the title to Polecenie find - crash error [rozwiązany]
Guest
This topic is now closed to further replies.