Aktualizacja do ZWCAD+ 2014


dmatusz3

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby skorzystać z 1 wersji to trzeba już kupić, czy można czekać aż się ukaże wersja 2014. Ile kosztuje ta aktualizacja?

Ile kosztuje lub będzie kosztowała subskrypcja na 3 lata? Ja się ją kupi to otrzyma się drugą licencję  na ZWCAD+ 2012. Nie bardzo rozumiem o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby skorzystać z 1 wersji to trzeba już kupić, czy można czekać aż się ukaże wersja 2014. Ile kosztuje ta aktualizacja?

 

50% rabatu jest dostępne tylko do czasu publikacji stabilnej wersji ZWCAD+ 2014 (październik 2013). 

 

 

 

Ile kosztuje lub będzie kosztowała subskrypcja na 3 lata? Ja się ją kupi to otrzyma się drugą licencję  na ZWCAD+ 2012. Nie bardzo rozumiem o co chodzi?

 

Przykład: Jeśli ktoś ma ZWCAD 2006, to wykupując 3 letnią subskrypcję otrzyma wersję 2014, 2015, 2016 do swojej licencji. Gratis otrzyma także kody licencyjne do 2012 do swojej licencji. Nie oznacza to, że otrzyma dodatkową licencję, tylko kody licencyjne do swojego klucza.

 

Ceny są podane w linkach, które zamieściłem powyżej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak to rozumiem ...rabat 50% przed wejściem oficjalnej wersji 2014+ w październiku ...  to ok. 2,5miesiąca .... dla tych zmian w BECIE , które zauważyłem to warto.

 

Mam nadzieje, że na jesieni ZWCAD ARCHITECTURE (wersja alfa) mający aktualnie sprzężenie ze starym patchem 2.0 2012+ pro będzie zmieniony na sprzężenie z ZWCAD 2014+ pro.

Edytowane przez Martin_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu dużego zainteresowania, ZWSOFT zaczął już generować kody do ZWCAD+ 2014.

Tak więc osoby, które zamówią aktualizację z 50% rabatem, otrzymają już kody do  tej wersji.

 

Jeśli ktoś ma zabezpieczenie programowe, to wersja ZWCAD+ 2012 będzie działała na kodzie z 2014.

Jeśli ktoś posiada klucz sprzętowy, to otrzyma kod do 2014, na życzenie także do 2012.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie ma odpowiedzi na pytanie kol. KBR. Też jestem posiadaczem 2012+Pro. Czy aktualizacja z 2012+Pro do  2014+Pro kosztuje tyle samo co aktualizacja z 2011Pro do 2014+Pro? Czy może promocja jest skierowana wyłącznie do posiadaczy wersji bez plusa a o posiadaczach plusów zapomniano?

Edytowane przez perlon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do ZWCAD+ 2014 z 50% rabatem jest dostępna dla wszystkich starszych licencji ZWCAD, tak jak opisano w linku na początku 50% rabatu na aktualizację, Promocja nie dotyczy tylko wersji wyprzedażowych ZWCAD 2012.

 

Jeśli ktoś ma ZWCAD+ 2012 to tak samo, obowiązuje promocja 50% rabatu na aktualizację do 2014.

Promocja jest ważna tylko do czasu publikacji oficjalnej wersji 2014.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę mnie przekonać do zakupu aktualizacji do wersji 2014 nie tylko rabatem. Nadal rastry działają nieprawidłowo, przeźroczystość jest, grubość treści rastra  na wydruku jakby nieco lepsza, ale gdy mam dwa sklejone obok siebie rastry drukuje tylko jeden lub tylko jeden w przypadku gdy są "nałożone" dwa na sobie mimo ustawionej przeźroczystości. Proszę nie pisać, że to zostanie usunięte do czasu wyjścia wersji oficjalnej bo tak właśnie miało być już w 2012+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z tego co wiem problem drukowania przeźroczystych rastrów jest już rozwiązany.

Będzie to można sprawdzić, w kolejnej wersji bety 2014, czyli jeszcze przed oficjalnym wydaniem 2014.ędzie to

Nie znam dokładnie terminu wydania, ale będzie to pewnie w sierpniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W związku z tą kwestią, zostało już wysłane zapytanie do producenta. Automatyczna aktualizacja jest obecnie testowana i celowo program w wersji beta się nie aktualizuje (również nie zmienia vernum). Sprawdzana jest jedynie możliwość pobrania poprawki i instalacji. W wersji komercyjnej automatyczna aktualizacja będzie dostępna i vernum będzie sie zmieniał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ze wstępnych prób pracy z dostosowaniem interfejsu użytkownika (zarządcą wstążek) wynika, że ta funkcjonalność jeszcze nie do końca działa. Można utworzyć nowy panel i tabelę. Zapisuje zmiany ale nie tworzy nowej wstążki a po restarcie panel i tabela znikają.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka do poprzedniego wpisu.

Pierwotnie po utworzeniu panelu polecenia do niego wstawiałem przeciągając je myszą. Tak samo przeciągałem panel do nowej tabeli. To jak pisałem nie przyniosło efektu.

Spróbowałem zamiast przeciągania kopiowania  poleceń i wstawiania ich do panelu za pomocą wklej a panel kopiowałem i wklejałem do tabeli i po zastosowaniu zmian uzyskałem nową zakładkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.