Aktualizacja do ZWCAD+ 2014


dmatusz3

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie ceny. Czy cena aktualizacji do 2014+ dla posiadaczy 2012+ jest taka sama jak dla użytkowników wcześniejszych wersji (tj. 245zł netto z 50% rabatu)?

edit: ok, doczytałem i rozumiem, że zrównano posiadaczy nowszych wersji i starszych. Wg mnie to trochę nie w porządku w stosunku do osób z najnowszą wersją. Ci zazwyczaj mieli możliwość akutalizacji w bardziej korzystnej cenie.

Edytowane przez Seny_Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z procedurą automatycznego update ..po uzyciu komendy _checkupdate sciąga nastepną aktualną wersję .... instaluję najnowszą wersje na starej tym automatycznym instalatorem (nowa opcja 2014+) i dalej po nawet restarcie po wykonaniu vernum jest stara wersja.... a nie ta zainstalowana nowa ...co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Automatyczna aktualizacja jest obecnie testowana i celowo program w wersji beta się nie aktualizuje (również nie zmienia vernum). Sprawdzana jest jedynie możliwość pobrania poprawki i instalacji. W wersji komercyjnej automatyczna aktualizacja będzie dostępna i vernum będzie sie zmieniał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. W wersji Beta1 vernum = "2013.07.04(14324)" nakładki e-cad działały stabilnie i bezproblemowo,

w wersji beta2 już nie chodzą (mimo przejścia pełnej ścieżki instalacyjnej wg pewnych procedur instalacji).

zrzut001.jpg?revision=755

zrzut007.jpg?revision=756

zrzut008.jpg?revision=759

 

Czyżby jakaś nowa poważna ingerencja w aplikacje i makra zewnętrzne, która psuje ich działanie?

 

P.S. Wróciłem do Beta1 VERNUM = "2013.07.04(14324)" ...   oby beta2 nie była wersją ostateczną.

Edytowane przez Martin_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

W polskiej wewrsji ZwCAD+ 2014 2013.09.03 (15493) nie działa polecenie "JOINL", wygląda to tak:

 

Polecenie: _joinl
Wskaż pierwszy obiekt (LINIA lub ŁUK) <Wyjdź>:
Wskaż drugi obiekt (LINIA lub ŁUK)<Wyjdź>:Nieznane polecenie "FILLET". Naciśnij
klawisz F1 by uzyskać pomoc.

 

W wersji angielskiej:

 

Command: _joinl
Select a first object(LINE or ARC)<Exit>:
Select a second object(LINE or ARC)<Exit>:

 

i tutaj działanie jest O.K.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 Na ZWSOFT.COM dostępna jest wersja ZWCAD+2014 (bez beta).

Vernum: 2013.09.03(15493).

Czy coś wiadomo na temat ZWCAD ARCHITECTURE 2014+?

 

P.S. po instalacji vernum = "2013.09.03(15493)" (read only) nakładki chodzą prawidłowo ....BETA2 była jednak felerna ..oficjalna wersja poprawiona wyraźnie

 

 

UCHYBIENIE Z RASTRAMI

 

Podczas wydruku do PDF (600dpi) A3 raster (1 bitowy tiff) z wyłączoną przeźroczystością drukowany jest prawidłowo, z włączoną przeźroczystością drukowany jest

z efektem "wytłuszczającym" piksle. VERNUM = "2013.09.03(15493)"

 

post-140-0-34451800-1378856229_thumb.jpg

 

transparency off pdf:  mapa-test-K-01-trans-off.PDF

 

transparency on pdf:  mapa-test-K-01-trans-on.PDF

 

 

Tymczasowe "lekarstwo":

 

Rysujmy normalnie z imageframe ON + TRANSPARENCY ON .... po skończeniu rysowania ustawiamy raster "SEND TO BACK" , obiekty wrysowane będą

na wierzchu.... TRANSPARENCY OFF, IMAGEFRAME OFF .... wtedy wydruk wygląda prawidłowo i estetycznie

post-140-0-57511100-1378883084_thumb.jpg

Edytowane przez Martin_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miło mi poinformować, że pomimo zakończenia promocji z 50% rabatem upgrade do ZWCAD+ 2014 wciąż można zakupić w atrakcyjnej cenie.

Rozpoczęła się promocja z 20% rabatem, szczegóły oraz wskazówki w jaki sposób można zamówić opisane są na stronie: http://zwcad.pl/aktualizacja-do-zwcad-2014-z-20-rabatem.html

Oferta ważna jest do 31 października 2013.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku z przyśpieszeniem daty premiery informowaliśmy o planowanej dacie zakończenia promocji.

Aby być zawsze informowanym o zmianach i nowościach w naszej ofercie zachęcam do zapisania się do naszego biuletynu na stronie www.zwcad.pl (na samym dole strony jest formularz do podania maila oraz imienia).

Będąc naszym subskrybentem ma Pan pewność, że nie ominą Pana żadne informacje handlowe oraz związane z premierami.

 

Tymczasem jak wspomniałam wcześniej można wciąż na warunkach promocyjnych zaktualizować licencję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.