ZWCAD 2012 - scroll słabo reaguje


jolinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Zakupiłem ZWCAD-a 2012 prof. z nakładkami BiK. Zainstalowałem i wszystko wydaje się być ok poza jedną z najważniejszych funkcji, czyli zoomem poprzez scroll myszki. Przybliżanie i oddalanie bardzo słabo reaguje na ruchy scrollem. Scroll działa - przewija strony internetowe idealnie. Ustawienia czułości scrolla też sprawdzałem od 3 do 100 cały czas jest problem z reakcją i płynnym działaniem. Może miał ktoś podobny problem i go rozwiązał bo przecież przez taki błąd praca nad rysunkiem znacznie się wydłuża. Bardzo proszę o pomoc.... i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myszka jest bezprzewodowa (komplet z klawiaturą). Podpiąłem przed momentem inną myszkę też USB i chodzi idealnie - dziękuję. W czym może tkwić problem w pierwszej myszce (baterie sprawdziłem, wymieniłem na nowe)? Szkoda siana na nowy komplet klawy i mychy...

Mam też problem z paskiem poleceń - jest niezależny od okna ZWCAD-a, przesyłam zdjecie...

C:\Users\Dom\Desktop\IMG_0019.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno poleceń może być niezależne, można je włączyć przez F2 a wyłączyć na krzyżyku w górnym rogu. Standardowy pasek poleceń również można odłączyć od całego okna programu. Przesuwając po uchwyceniu za boczny, domyślnie niebieski, pasek. Chwytając to okienko za górny pasek tytułowy i przesuwając go blisko krawędzi, można go ponownie przypiąć. Pasek ten można również włączyć lub wyłączyć przez F12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.