jolinho

Użytkownik forum
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jolinho

 1. Skopiowałem czcionkę od Adama i wszystko jest ok. Wielkie dzięki! Swoją drogą też mnie to dziwi że aktualizacja kosztuje xxx a otrzymany produkt ma tak proste niedociągnięcia... Jeszcze raz dzięki, problem rozwiązany.
 2. Super, dziekuje. Wrócę do biura po południu to dam znać czy sie udało. Nie jestem tylko pewien czy nie wyrzuciłem folderu 2015+...
 3. Witam. Posiadam ZWCADa 2021 Pro. Moim problemem jest brak polskich liter w metkach pomieszczeń. Przed aktualizacją na ZWCAD+ 2015 Pro wszystko było ok. Poproszę o jakis trop co można tutaj zaradzić. Z góry dzieki.
 4. Dzięki za info, a jak sprawa wygląda w ZWCAD+?
 5. Witam. Mam taki problem. Posiadam ZWCAD 2012 i podczas drukowania w 3D obiektów po renderingu lub cieniowaniu na wydruku są pokazane wszystkie linie tzn. te ukryte też - widać cały szkielet obiektów. Czy jest to błąd/niedoskonałość programu czy może moja niewiedza. Jeżeli to wina programu to czy ZWCAD+ już drukuje w 3D? Z góry dziękować za wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam
 6. Zainstalowałem i jest dużo lepiej, ale niestety jeszcze przycina/nie za każdym razem reaguje - mimo to wielkie dzięki:)
 7. No jasne, dzięki. Wstawiłem. Tylko w Autocadzie miałem pasek poleceń pod dolnymi paskami narzędzi a tutaj mam nad... Da się przenieść pod?
 8. Tak myszka jest bezprzewodowa (komplet z klawiaturą). Podpiąłem przed momentem inną myszkę też USB i chodzi idealnie - dziękuję. W czym może tkwić problem w pierwszej myszce (baterie sprawdziłem, wymieniłem na nowe)? Szkoda siana na nowy komplet klawy i mychy... Mam też problem z paskiem poleceń - jest niezależny od okna ZWCAD-a, przesyłam zdjecie... C:\Users\Dom\Desktop\IMG_0019.JPG
 9. Witam kolegów. Zakupiłem ZWCAD-a 2012 prof. z nakładkami BiK. Zainstalowałem i wszystko wydaje się być ok poza jedną z najważniejszych funkcji, czyli zoomem poprzez scroll myszki. Przybliżanie i oddalanie bardzo słabo reaguje na ruchy scrollem. Scroll działa - przewija strony internetowe idealnie. Ustawienia czułości scrolla też sprawdzałem od 3 do 100 cały czas jest problem z reakcją i płynnym działaniem. Może miał ktoś podobny problem i go rozwiązał bo przecież przez taki błąd praca nad rysunkiem znacznie się wydłuża. Bardzo proszę o pomoc.... i z góry dziękuję.