ZWMetric:Locals:Get : *error*: incorrect type - nil


czarnula_100

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

W jakich sytuacjach to się objawia? Sprawdzałem przed chwilą na najnowszej wersji i na pustym pliku i taki problem się nie powtórzył. Być może coś siedzi w pliku na którym Pani pracuje. Proszę przesłać przykładowy plik na pomoc@zwcad.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Nie jest to wina pliku ponieważ nakładka nie odpala się nawet przy nowo utworzonym

Może problem tkwi w tym, ze obecnie do testowania mam zainstalowane nakładki BIK ,  cad profi oraz  e-cad jednocześnie z nakladką ZwMetric

Chciałam je przetestować przed ewentualnym zakupem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki . Testuję nakładkę na ZWcad 2019 i mam pytanie czy zamiast wygenerowanego  tekstu (pola powierzchni ) w metryczce nie mógłby się pojawić pomiar  jako pole

Nakładka jest bardzo przydatna ale jakakolwiek modyfikacja obrysu  niestety nie aktualizuje  pola powierzchni  w metce i trzeba ją generować od początku

Wiem że powyższe rozwiązanie ma swoje minusy ale i plusy. Gdyby była możliwość wyboru jak w nakładce BIK. Tam można wybrać text i wybrać wstawienie pola .

Jeśli coś takiego by się pojawiło jestem pierwsza w kolejce do kupna nakładki😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myślę ze problemem mogą być nakładki. Niestety nie wiem  jak odłączyć pozostałe nakładki tym bardziej że teraz korzystam z licencji czasowych na zapoznanie się z nimi.

Myślę że na razie zawieszę problem. Mogę testować na 2019 i to robię. Jak odinstaluję pozostałe nakładki odezwę się .

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie