Linie poziome pod znakami [rozwiązany]


Strzelba

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.02.2018 o 14:00, Strzelba napisał:

W wersji v2018.1.03_2018_01_18 Traffica pojawiła się dodatkowa pozioma linia odniesienia przy każdym wstawionym znaku? Czy to jest jakaś nowa funkcjonalność programu, czy wkradł się jakiś błąd?

W ciągu kilku najbliższych dni przygotuję wersję, w której wyeliminuję ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja nakładki dosępna jest do pobrania przez mechanizm automatycznych  aktualizacji. Wystarczy kliknąć :
5a97fbaa84b84_ZWTrafficaktualiazacja.thumb.png.2942e4b78585851f3b89c7c0a88109e0.png

Wprowadzone zmiany to:

  • rozwiązanie problemu:
Dnia 27.02.2018 o 12:42, kruszynski napisał:

W wersji v2018.1.03_2018_01_18 Traffica pojawiła się dodatkowa pozioma linia odniesienia przy każdym wstawionym znaku? Czy to jest jakaś nowa funkcjonalność programu, czy wkradł się jakiś błąd?

  • Nowe znaki [U-25a] w różnych kolorach
  • Zmiana domyślnej szerokości miejsc postojowych dla samochodów osobowych z 2,3 m na 2,5 m 
  • Drobne poprawki w zakresie stabilności działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej wersji Traffica pozioma krecha już znikła. Super!!!

A z innej beczki... W module ZWTraffic_Barrier, w momencie wstawiania barier, słupków itp... przydałaby się instrukcja dla użytkownika w wierszu poleceń, np: "Wskaż oś oznakowania".

Pozdrawiam, Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziome kreski odnośników w module "znaki" dalej występują w modułach: "zbiorcze tablice info", "oznaczenia kierunków" i innych. Zauważyłem też, że w narożnikach niektórych tablic pojawiają się dziwne zniekształcenia - jakby wypełnienie bloków źle się wygenerowało. Pozdrawiam, Tomasz.

traffic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2018 o 14:21, Włodek napisał:

Polecam aktualizację. U mnie po aktualizacji nie pojawiają się poziome, dodatkowe odnośniki.

Co do kreskowania - faktycznie konieczna byłaby interwencja.

Tak jak napisałem poprzednio - najnowsza aktualizacja rozwiązała tylko problem w module "znaki". W pozostałych modułach dalej pojawiają się  poziome "kreski" przy linii odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Strzelba napisał:

Tak jak napisałem poprzednio - najnowsza aktualizacja rozwiązała tylko problem w module "znaki". W pozostałych modułach dalej pojawiają się  poziome "kreski" przy linii odniesienia.

Może kolega wrzucić przykład pliku *.dwg plus "zrzut"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na Linie poziome pod znakami [rozwiązany]
  • dmatusz3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.