Zapisz plik jako dwg.


komputer04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

ZWCAD 2012 i ZWCAD Classic mają identyczne menu / okno dialogowe i formaty zapisu polecenia Eksport...     Formaty eksportu 2012 i Classic.png

Format DWG powinien być ustawiony jako domyślny w Opcje -> zakładka Otwieranie i zapisywanie

Jeżeli chce Pan zapisać plik jako DWG, wystarczy wybrać Plik -> Zapisz jako...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Polecam oprogramowanie do nagrywania pulpitu oCam. Darmowe i proste w obsłudze.
Sam wykorzystuję do nagrywania filmów, które tutaj wstawiam gdy mam problem.

Czy post dotyczy ZWCad Classic, czy ZWCad 2017? ;-)

Pytam, bo dział dotyczy wersji Classic, a mam wrażenie, że rozmawiacie o wersji 2017...

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najprościej byłoby gdybyśmy mogli na chwilkę spojrzeć do Pana na pulpit

Proszę uruchomić ten program

https://www.dropbox.com/s/vwxs05vk3tdsrqj/Pomoc_zdalna_ZWCAD_TeamViewer.exe?dl=1

i podesłać w wiadomości prywatnej dane do połączenia. Opis sposobu zaglądania na pulpit znajduje się tutaj

https://www.zwcad.pl/rodzaje-pomocy/19-pomoc-zdalna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za możliwość połączenia. Udało się zdiagnozować przyczynę, niemniej nie wiemy jeszcze czy problem leży w naszej pomyłce w tłumaczeniu, czy w strukturze menu.

Wersja Standard nie posiada możliwości zapisu do formatu SAT, i ta opcja powinna być usunięta z listy. Niemniej się tam pojawia i zaburza kolejność wyboru formatów.

Reasumując kolejność formatów w wersji standard jest przesunięta o jedną pozycję, tak więc aby zapisać do .dwg trzeba wybrać format .sat.

format-sat.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie