Synchronizacja danych


dmatusz3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Jest jakiś problem z synchronizacją danych. W drugiej becie funkcja działała a w ostatecznej już nie. Występuje problem ze skryptami na DropBoxie (logowanie ze strony przebiega bez problemu) i autoryzacja się nie udaje. Podobnie z funkcja aktualizacji. Program sprawdza aktualizacje i wyświetla błąd połączenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,
Jest problem z synchronizacją danych pod W7. Syble, po prawidłowej autoryzacji z Dropbox, uruchamia się ale nie włącza synchronizacji. Komunikat "ZWCAD+ Syble - No sync device was laoaded". Nie pomaga próba ręcznego uruchomienia. Sprawdziłem ustawienia zapory ale tam Syble ma zezwolenie.

Pod XP Syble działa i synchronizuje dane.

Przy okazji komunikaty o skryptach, o których pisałem w poście z 23 września, nadal się pojawiają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze o Syble.

12 listopada pisałem, że musiałem utworzyć nowego użytkownika żeby działała synchronizacja. Dzisiaj okazało się , że po deinstalacji ZWCAD+ 2014 z września w folderze użytkowników C:\Users\.....\AppData\Roaming\ZWSoft\Syble, folder Syble nie został usunięty (nie wiem czemu) i jego zawartość nieco "bruździła". Po jego usunięciu i ponownym włączeniu synchronizacji wszystko działa jak należy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.