Wolne działanie pól tekstowych


gitaras

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam pytanie od czego zależy wolne przesuwanie wstawionych tekstów i ich edytowanie. Szybciej działa tylko przy użyciu czcionki simplex ale też nie zawsze. Jest to bardzo irytujące. Nawet teraz robię projekt, wpisałem kilka słów i oglądam jak się to uzupełnia samo w wolnym tempie. Moja wersja ZWCAD+ to 2015. Mam też 2012 i 2017 ale tam chyba jest podobnie.

 

Pozdrawiam,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny problem z tekstami wielowierszowymi. Kopiowanie i przesuwanie okien z tekstami wielowierszowymi było bardzo uciążliwe (przy przesuwaniu lub kopiowaniu tekst migotał i program wykonywał komendę bardzo wolno). Dotyczyły to jakiś wcześniejszych wersji programu, ale nie pamiętam których (nie chcę wprowadzać w błąd). Problem zgłaszany był tutaj na forum i chyba w końcu ZWSoft coś poprawił w programie, bo od którejś wersji komendy kopiowanie/przesuwanie tekstu zachowują się prawidło (tzn. normalnie bez spowalniania programu w trakcie edycji).

Jeśli propozycja rozwiązania problemu podana przez @Adam Klaczeknie pomogła to proponuję ściągnąć najnowszą wersję programu, zainstalować w wersji TRIAL i sprawdzić/przetestować jak zachowuje się aktualne wydanie. Jeśli problem nadal będzie występował to możliwe, że coś innego wpływa na takie zachowanie programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Chris napisał:

[...] Jeśli propozycja rozwiązania problemu podana przez @Adam Klaczeknie pomogła to proponuję ściągnąć najnowszą wersję programu [...]

Tutaj: https://licencja.zwcad.pl/

po zalogowaniu kodem, będzie dostępny link do najnowszej wersji programu odpowiedniego dla tego kodu.

A tutaj: https://zaplecze.org/przybornik-eksperta/narzedzia-do-deinstalacji/ad/fix-it-2015,6.html

znajdzie Pan program, który kompletnie odinstaluje poprzednią wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie