ZWCAD 2019 - puste wiersze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam ZWCADA 2019 SP2 vernum = "2019.01.28(41803)_x64" (read only), ale zgłoszenie dotyczy to również wcześniejszych wersji programu (ZWCADA 2018 i 2017).

Zauważyłem, że w trakcie pracy nad dokumentacja rysunkową ZWCAD w pewnym momencie zaczyna wyświetlać puste wiersze.
Załączam screen, żeby zobrazować o czym piszę.

Nie znalazłem jeszcze schematu, który pozwalałby łatwo uzyskać ten efekt, ale zdarza się to dość często. Czasami zostają 2 wiersze widoczne, czasami jeden.
Przywrócenie pełnego wyświetlania tekstu jest dość proste, bo wystarczy przełączyć się między kartami.
Nie jest to jakiś straszny problem, ale czasami irytujący, zwłaszcza jeśli w ciągu 1h potrafi wystąpić kilka razy...

Czy ktoś z użytkowników zaobserwował podobny problem u siebie?

Zastanawiam się, czy to jakaś przypadłość ZWCADA, czy problem związany jest np. z moim systemem lub sprzętem...
(chociaż wątpię, żeby to był problem z systemem, ponieważ przez te kilka wersji ZWCADA system był kilka razy przeinstalowany i problem zawsze powracał).

 

ZWCAD 2019 SP2.PNG

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale dziś zauważyłem że mam podobny objaw.
Spróbowałem rozciągnąć pasek poleceń żeby zobaczyć czy pojawi się więcej pustych wierszy. Po rozciągnięciu efekt zniknął. wypełniły się wszystkie wiersze i teraz nie umiem wrócić do sytuacji kiedy problem się pojawił.

 

commandBar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie