Skrypt przenoszący określone warstwy na spód


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

potrzebuję skryptu przenoszącego określone warstwy na spód w porządku wyświetlania. Nazwy tych warstw będą z góry określone (sam sobie mogę je wpisać edytując plik w notatniku). Podejrzewam, że dla kogoś obeznanego w tych sprawach skrypt będzie banalnie prosty do napisania, ale dla mnie to coś ponad moje siły.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś takiego, żeby szło "z automatu"?

Ja z góry wiem jak te warstwy będą się nazywały. Np. Kreskowanie1, Kreskowanie2, Kreskowanie3.

Widzę to tak... W momencie, gdy kończę rysowanie i chcę wydrukować rysunek, to wpisuję np. komendę "DODRUKU", lisp automatycznie przerzuca mi te 3 ww. warstwy na spód i gotowe. Bez otwierania dodatkowych okien, bez wybierania tych warstw itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2018 o 12:20, dmatusz3 napisał:

Przygotujemy taki skrypt, ale najszybciej początkiem przyszłego tygodnia.

Proszę wstawić nazwy warstw, jakie mają być przeniesione na dół. Jeśli nie będą się one zmieniać to wstawimy je do skryptu.

Po przeanalizowaniu, doszedłem do wniosku, że wystarczyłby skrypt, który po prostu przenosiłby kreskowanie na spód. Wtedy nie miałyby znaczenia nazwy warstw. Do tej pory robiłem to w ten sposób, że opcją Szybkie wybieranie zaznaczałem całe kreskowanie na rysunku, a następnie przenosiłem na spód. 

Taki skrypt ułatwiłby i przyśpieszyłby mi znacząco pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie