Sposób edycji opisu znaków [rozwiązany]


jacnightingale

Recommended Posts

Nakładka jest na tyle elastyczna, że pozwala na wiele modyfikacji, w tym także na takie. Znajdź plik: P_Opis_Pionowe.dwg zwykle na dysku C w katalogu Szansa. Tylko z tą modyfikacją to ostrożnie, jak zmniejszysz odległości, to przy dłuższych nazwach znaków np. C-13-16 nazwy będą się nakładać na siebie i opisy będą nieczytelne.

Edited by Włodek
Link to comment
Share on other sites

Ok, jest tylko jeden problem. Nie potrafię tego ustawić, żeby działało w wcześniej stworzonym pliku. Tzn. jak sobie zmieniłem ustawienia w pliku P_Opis_Pionowe.dwg na takie jak mi odpowiadają, to przy nowo stworzonym pliku wszystko jest ok, a w tych stworzonych wcześniej (przed edycją pliku P_Opis_Pionowe.dwg) znaki nadal wstawiane są po staremu. Próbowałem załadować na nowo nakładkę, ale bez skutku.

Jest ktoś w stanie rozwiązać ten problem? Już nawet nie tyle zależy mi na tym, żeby edytować wstawione do tej pory znaki za jednym zamachem, a po prostu na tym, żebym mógł pracować na danym pliku we właściwy sposób (żeby nowo wstawiane znaki miały zmieniony opis). 

Link to comment
Share on other sites

Proszę zaznaczyć blok opisu, uruchomić funkcję: ODNEDYCJA (_REFEDIT) np prawym przyciskiem myszy i z menu które się rozwinie pierwsza pozycja "Edytuj blok"
Następnie proszę wprowadzić zmiany, np położenie atrybutu, czcionki, kolory wielkości itp.
Po zakończeniu edycji proszę uruchomić funkcję : ODNZAMKNIJ (_REFCLOSE). Nowo wstawione opisy będą już miały postać taką jak blok po edycji.

Do zastosowania zmian w już wstawionych blokach może Pan użyć funkcji MENATR (_BATTMAN)

Link to comment
Share on other sites

  • dmatusz3 changed the title to Sposób edycji opisu znaków [rozwiązany]
  • dmatusz3 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.