Problem ze znalezieniem punktu przecięcia obiektów [rozwiązany]


marek78

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam 2017.01.23 (13656) 64 bity PL.

Mam problem z ustawieniem punktów do śledzenia lokalizacji, w szczególności "przecięcie".

Pomimo przecięcia dwóch linii (jedna okrąg, druga linia), program nadal wskazuje sugerowanego przecięcia.

Nadmienię, że w nowym pliku zawierającym tylko te dwa elementy, problemu już nie ma.

Chodzi o konkretnie sposób przecięcie linii żółtej z zieloną.

Czy jest na to jakiś sposób ??

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

 

EDIT. Plik usunięty na prośbę użytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, punkt przecięcia raz się pojawia, a raz nie. Np. Mam narysowane dwie linie nie przecinające się, chcę narysować trzecią z punktu przecięcia tamtych dwóch. Zawsze program podpowiadał, w którym punkcie jest przecięcie, a teraz bardzo rzadko. 

Edytowane przez Bartek1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często w takim przypadku nie pojawia mi się punkt przecięcia (obrysowanie polilinią)przecięcie.jpg

W tej chwili pracuję na wersji 2015 i tam nie tego problemu. Po południu sprawdzę na wersji 2017, czy skopiowanie rysunku do nowego pliku naprawi problem. Zauważyłem na forum, że dużo rzeczy na "starych" rysunkach nie działa tak jak powinno.

Edytowane przez Bartek1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nadal nie rozumiem.

Narysowałem obiekty od nowa dokładnie w tych samych miejscach i nadal mam ten sam problem. Linia kierowana w lewo-dół nie pokazuje miejsc przecięcia (tylko środek okręgu). Wszystkie inne pokazują... co jest nie tak ?? Dołączam plik *.dwg

EDIT. Plik usunięty na prośbę użytkownika

zw.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na Problem ze znalezieniem punktu przecięcia obiektów
  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na Problem ze znalezieniem punktu przecięcia obiektów [rozwiązany]
  • dmatusz3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.