niedzałające funkcje


lukasz215a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem użytkownikiem zwcada od niedawna

załączem od wersji 2015 (nie miałem nigdy poprzednich)

 

Mam 2 pytania

 

1. Jak uruchomić filtr grupy warstw

2. Czy działa wam funkcja obrotu tekstu (chodzi o to żeby tworząc opis na linii pod kątem (nie poziomej) po podaniu pierwszego punktu i wybraniu funkcji obrót, chyba "B" i podaniu drugiego punktu tekst był pod kątem takim jak linia a nie w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, nie wiem czemu nie mogę osadzić filmu w poście.

Po przejściu z HTTP na HTTPS wszystkie moje filmy z youtube o ZWCAD ARCHITECTURE znikły, po dodaniu literki "s" widoczne są jak w/w niebieskie linki z podkresleniem (Trzeba było przelecieć wszystkie posty z 1,5roku wstecz). Jak by dało radę to poprawić byłoby swietnie ;)

Edytowane przez Martin_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu z HTTP na HTTPS wszystkie moje filmy z youtube o ZWCAD ARCHITECTURE znikły, po dodaniu literki "s" widoczne są jak w/w niebieskie linki z podkresleniem (Trzeba było przelecieć wszystkie posty z 1,5roku wstecz). Jak by dało radę to poprawić byłoby swietnie ;)

 

Teraz to spostrzegłem.

Ale pracuję nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wywołaniu opcji "R" i określeniu przeciwnego narożnika (czyli punktu na lini pochyłej lub jej drugiego końca) tekst i tak jest w poziomie

 

co do interfejsów to co Pan pokazał na slajdach to prawda

 

po  kliknieciu ok i rozwinieciu warstw wyswietlaja sie wszystkie nie tylko te z filtra jak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Problem został rozwiązany.  W liście warstw wyświetlają się tylko te, które są w aktywnym filtrze.

Wersja w której to już działa dostępna jest do pobrania tutaj:

wersja polska:

http://jakicad.pl/pobierz/287/ZWCAD+_2015_SP3__2015_08_15__PL.exe

wersja angielska

http://jakicad.pl/pobierz/288/ZWCAD+_2015_SP3__2015_08_15__EN.exe

 

post-84-0-16785600-1442221290_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tej wersji aktualizacja automatyczna nie jest dostępna. Należy odinstalować posiadaną i zainstalować nową. Jeśli licencja jest zabezpieczona kodem programowym (bez klucza sprzętowego) proszę ją zwrócić  przed odinstalowaniem programu i aktywować po instalacji nowej wersji.

Ustawienia i aliasy powinny być zachowane, ale dla pewności może Pan wykonać Migrację ustawień niestandardowych. Aby to zrobić proszę zamknąć ZWCADA, kliknąć logo Windows->Programy->ZWSoft->ZWCAD+2015->Migracja ustawień niestandardowych, Export. Jeśli ustawienia nie zostaną zapamiętana proszę analogicznie wykonać import po przeinstalowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie