BiK CAD Systems

Użytkownik forum
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About BiK CAD Systems

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. Dzień dobry, Dziękuję za zgłoszenie błędu, zostało to już poprawione. Prosiłbym o kontakt np. mailowy (serwis@bikbik.pl), wówczas moglibyśmy przekazać łatkę.
 2. Dzień dobry, Jaka to wersja ZWCADa?
 3. Już jest - w aktualizacji, która niebawem będzie udostępniona użytkownikom
 4. Czy tak byłoby OK? ciag wymiarowy bik.avi
 5. Jest to komunikat BiKa. Został dodany głównie po to, żeby przestrzec użytkownika w przypadku uruchomienia szablonu calowego. Poprosiłbym o bezpośredni kontakt, wyjaśnimy jak to można zmienić/wyłączyć.
 6. Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym wydaniu BiK X1 dołączyła długo oczekiwana funkcjonalność - dynamiczny tryb edycji pręta. Pozwala on na: - zmianę geometrii pręta przy pomocy uchwytów na deskowaniu - edycję otuliny od boku segmentu pręta - edycję otuliny od czoła pręta - zachowanie prawidłowej otuliny przy zmianie np. średnicy pręta Działanie tej funkcji zobaczyć można na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=_zi2cLRhpPI
 7. Do programu BiK dołączył nowy moduł Wydruki PDF. Pozwala on na jednoczesny wydruk z wielu plików DWG zarówno z obszaru modelu, jak i papieru. Szerszy opis modułu na stronie bikbik.pl Filmik prezentujący działanie modułu: Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na facebook'u.
 8. Dzień dobry, Nieprawidłowe wyświetlanie okienka BiKa jest kwestią problemu w SP2 beta. Zostało to zgłoszone, a zgłoszenie potwierdzone. Liczymy, że w następnym wydaniu już będzie OK.
 9. Chciałem odnieść się wyłącznie do poruszonej wyżej możliwości tworzenia pręta, jednocześnie nie "bałaganiąc" zanadto w wątku, który dotyczy czego innego. Absolutnie nie chodziło o zmianę sensu Pana wypowiedzi. Również nie uważam, że takie obejście z rozbijaniem i łączeniem jest rozwiązaniem.
 10. Tak, w BiKu jest dostępna metoda tworzenia pręta poprzez zamianę polilinii w pręt.
 11. Jeżeli chodzi o program BiK, użytkownik który posiada aktualną wersję BiKa nigdy nie ponosił kosztów przy zmianie platformy CAD na nowszą wersję. Wyjaśniając, wszyscy użytkownicy wersji X programu BiK na ZW 2017 lub 2015 będą mogli nieodpłatnie korzystać z BiK na ZW 2018 (po opracowaniu wersji BiKa na tę platformę).
 12. BiK CAD Systems

  BiK X

  Dzień dobry, Wersja BiK X jest w fazie rozwoju i przewidujemy jeszcze w ramach tej wersji dodać nowe funkcjonalności. Będziemy informować o zmianach w BiKu i dostępności nowych aktualizacji.
 13. BiK CAD Systems

  BiK X

  Dzień dobry, Cieszy nas, że nowe funkcje się przydadzą Jeśli chodzi o wersję ZwCAD, jest to wersja otrzymana od producenta - ZWSOFTu. Jest to SP3.2 z poprawionymi kilkoma błędami. Nie przewidujemy problemów w przypadku nowszych wersji ZwCAD 2017, choć oczywiście będziemy to sprawdzać.