dmatusz3 Posted April 17 Report Posted April 17 W ZWBoostPacku mamy funkcje do wstawiania bloków w punktach charakterystycznych polilinii - w środkach i na końcach segmentów. Są to 2 osobne funkcje i można je wywołać z menu wstążkowego: Na początku wybieramy blok, następnie polilinie do opisania. Pokazałem to na filmie poniżej. alf, Martin_S and Mery 1 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.