ZWCAD 2025 Beta


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dostałem propozycję zakupu aktualizacji mojego Zwcada do wersji 2024 i 2025. Chciałem wiedzieć, czy będą jakieś korzyści z tego i zauważyłem, że jest wersja Beta 2025.

Korzystał już ktoś z Was ? Są jakieś zmiany względem poprzedniej wersji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam pobrać demo 2025 by ocenić w jakim stopniu zmienią się funkcje, które mnie interesują. Obecnie mam 2o24 proff i spełna swoje zadanie, myślę że jednak aktualizację zrobię dopiero do 2026. Brakuje mi możliwości "wypięcia" zakładki z projektem i przerzucić na drugi monitor. To wygląda zachęcająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę ustawić SDI=1 i uruchamiać każdy plik w oddzielnej instancji ZWCAD. Czasami jakiś plik wysypie ZWCADa i wtedy zmiany we wszystkich plikach w danej instancji idą w piach. Przy SDI=1 tylko jeden plik traci niezapisane zmiany a reszta działa dalej.

Trochę dłużej odpala się te pliki i trzeba mieć więcej pamięci RAM ale według mnie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia, coś się udziwniło w nowej wersji. Na razie zostaję przy 2024, tym bardziej że mam wszystkie dodatki jakie są mi potrzebne. Jedyne z czego rezygnuję to CP Symbols, gdyby nie zakup w promocji na roczną subskrypcję żałował bym wydanych przez firmę pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • dmatusz3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.