ZWCAD 2025 Beta

Recommended Posts

Witajcie,

Dostałem propozycję zakupu aktualizacji mojego Zwcada do wersji 2024 i 2025. Chciałem wiedzieć, czy będą jakieś korzyści z tego i zauważyłem, że jest wersja Beta 2025.

Korzystał już ktoś z Was ? Są jakieś zmiany względem poprzedniej wersji ?

Zamierzam pobrać demo 2025 by ocenić w jakim stopniu zmienią się funkcje, które mnie interesują. Obecnie mam 2o24 proff i spełna swoje zadanie, myślę że jednak aktualizację zrobię dopiero do 2026. Brakuje mi możliwości "wypięcia" zakładki z projektem i przerzucić na drugi monitor. To wygląda zachęcająco.

Ja tam wolę ustawić SDI=1 i uruchamiać każdy plik w oddzielnej instancji ZWCAD. Czasami jakiś plik wysypie ZWCADa i wtedy zmiany we wszystkich plikach w danej instancji idą w piach. Przy SDI=1 tylko jeden plik traci niezapisane zmiany a reszta działa dalej.

Trochę dłużej odpala się te pliki i trzeba mieć więcej pamięci RAM ale według mnie warto :)

Pierwsze wrażenia, coś się udziwniło w nowej wersji. Na razie zostaję przy 2024, tym bardziej że mam wszystkie dodatki jakie są mi potrzebne. Jedyne z czego rezygnuję to CP Symbols, gdyby nie zakup w promocji na roczną subskrypcję żałował bym wydanych przez firmę pieniędzy. 

Ja zauważyłem problemy z wyświetlaniem przezroczystości jak się pracuje na X-refach w dwg. Nieraz się zrobią przeźroczyste i nieda się tego cofnąć. Reszta póki co na plus względem 2022 z której korzystam.