Nakładka BIK czy e-Cad ?


fisher85

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym móc dokupić możliwość uruchomienia nakładki na ZwCAD+ nie tracąc możliwości uruchomienia tej samej nakładki w ramach tej samej licencji i tego samego klucza na ZwCAD2012.

Tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście, jest możliwość zakupu takiej opcji migracji, która dopuszcza używania nakładek na ZwCAD i ZwCAD+ przy korzystaniu z tego samego klucza e-CAD USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak jest z BIKiem

W BiK przejście pomiędzy ZWCAD a ZWCAD+ to też zmiana platformy. Inaczej się nie da. Klucz musi zostać zakodowany na nowy typ programu. Z tego co udało mi się dowiedzieć to koszt będzie wynosił 550zł netto.

Pewnie to cena za jeden moduł, ale to i tak taniej o 150zl w porównaniu z ecadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za zmianę platformy w BiK jest niezależna od ilości modułów i zawsze tak było.

No to te 550zl za przejście na zwcad+ to jest uczciwe podejście do klienta.

Co do darmowych aktualizacji ecada to wszystko fajnie tylko różnica pomiędzy BiKiem a Ecadem jest taka że oni mieli już gotowy produkt a Wasz dopiero się tworzył i bez darmowych aktualizacji to w ogóle nie miałoby racji bytu. Ich aktualizacja pomiędzy poszczególnymi wersjami to tak jak przejście z zwcad na zwcad+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIGRACJA e-CAD - PROMOCJA

Po raz kolejny wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, Producent nakładek e-CAD postanowił zrobić wyjątkową promocję dla pierwszych 10 użytkowników tego Forum, którzy będą chcieli dokonać migracji swoich nakładek e-CAD do platformy ZwCAD+, z zachowaniem aktualnej licencji dla ZwCAD.

SPECYFIKACJA PROMOCJI

- migracja wszystkich posiadanych przez Państwa modułów e-CAD danego klucza e-CAD USB do wersji ZwCAD+ i ZwCAD jednocześnie!

- przekodowany klucz e-CAD USB będzie działał zarówno z nakładkami e-CAD w wersji na ZwCAD jak i na ZwCAD+

- całkowity koszt migracji, bez względu na ilość posiadanych modułów (zmigrowane zostaną wszystkie licencje na danym kluczu e-CAD USB) wynosi dla pierwszych 10 osób - 500 PLN netto.

JAK ZAMÓWIĆ

- na stronie www.e-cad.pl wybrać zakup migracji, klikając w link kupuję

- w polu uwagi w Formularzu zakupu prosimy wpisać: PROMOCJA 500

- mailowo otrzymają Państwo fakturę pro-forma i dalsze instrukcje, wraz z podanym adresem na który należy wysłać klucz e-CAD USB do przekodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Pan nie wie o czym ja piszę. Chciałbym móc dokupić możliwość uruchomienia nakładki na ZwCAD+ nie tracąc możliwości uruchomienia tej samej nakładki w ramach tej samej licencji i tego samego klucza na ZwCAD2012. Nie twierdzę że kody programu są te same zapewne nie. Dlatego wynagrodzenie za pracę się należy. Ale ja jestem tylko użytkownikiem i patrze na sprawę jak użytkownik a nie programista. Jak za coś płacę to chciałbym mieć coś więcej niż miałem zanim zapłaciłem. Oczywiście powie Pan że mam więcej bo mam nową platformę dla nakładki ale mam też mniej bo straciłem możliwość pracy na starej platformie. Więc mam w rezultacie więcej, mniej czy tyle samo?

A czy zapłacił Pan za ZwCAD+??

Nie, bo dla użytkowników ZwCAD1012 jest on za darmo.

Taka polityka ZwSOFT wprowadza lekkie zamieszanie, bo użytkownikom takim jak Pan, wydaje się, że jest to po prostu kolejna wersja ZwCADa...

Gdyby musiał Pan kupić ZwCAD+, to nie było by tematu - nowy program (nowa platforma), nowe licencje (wersje) nakładek BiK i/lub E-cad - za wszystko trzeba zapłacić i można używać starego i nowego oprogramowania.

Teraz otrzymał klient za darmo ZwCAD+ i chce za darmo nakładki do niego :) Absurd!

"...mam więcej bo mam nową platformę dla nakładki ale mam też mniej bo straciłem możliwość pracy na starej platformie..." - proszę zatem kupić nową licencję nakładki na ZwCAD+ i wówczas ma Pan WIĘCEJ i może używać i starego i nowego.

Opcja migracji jest dla tych, którzy decydują się definitywnie zmienić platformę (sprzedać diesla i jeździć benzyną).

Pan Assgarth najwyraźniej mija się z faktami i insynuuje mi wypowiedzi których nie uczyniłem. Sam zacytował mój wpis gdzie wyraźnie jest napisane że wynagrodzenie za migrację się należy. Najwyraźniej Pan Assgarth cytując moje wpisy ma kłopot z czytaniem ze zrozumieniem. Nadmiernie się zacietrzewił i przypisuje mi wyimaginowanie intencje. Jak rozumiem Pan Assgarth jest mocno związany z producentem nakładek e-cad, totalnie i emocjonalnie reaguje na każdą wypowiedź niezgodną z oficjalną polityką f-rmy.

A tu proszę firma jednak wychodzi na przeciw i oferta jest jak najbardziej przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma już się o co sprzeczać, a na pewno już nie o takie głupoty i chwytanie się za słówka. Apeluję - zachowajmy poziom! :)

Pan Assgarth nie jest związany z e-CAD. Jak domniemywam Pan Assgarth jest również Developerem i rozumie pewne zależności, które niekoniecznie muszą być tak oczywiste dla wszystkich. Chodzi mi głównie o ogrom pracy jaki wkłada się w każdą zmianę w oprogramowaniu dedykowanym dla szerokiego grona różnych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość z Państwa już się przekonała, zawsze staraliśmy się i staramy wsłuchiwać się w potrzeby naszych użytkowników i zarazem Klientów. Od samego początku to Klient e-CAD, jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Na wszystkie zgłoszenia staramy się reagować, poddawać dyskusji i ewentualnie wdrażać.

Może w dzisiejszych czasach brzmi to dziwnie, ale tak jest, nie tylko pieniądze są najważniejsze, ale również produkt e-CAD i jego rozwój. Stąd też między innymi ciągły rozwój nakładek, ciągle darmowe aktualizacje z nowymi funkcjonalnościami, rozsyłane do każdego użytkownika od samego początku (od przeszło 4 lat), bez żadnych dodatkowych opłat! Każdy wie, że to są koszty, ale nie będziemy za to Was dodatkowo kasowali, chcemy żeby tak było nadal i tak będzie.

Wiadomo również, że nie każda zgłoszona do nas zmiana, propozycja może ujrzeć światło dzienne. Jest nas (użytkowników) e-CAD już sporo (co cieszy) i w swoich wyborach i decyzjach staramy się uśredniać Wasze potrzeby i dostosowywać do ogółu, wybierając te które wydają się nam najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.