ZW 2019 - czarne ikony


MariuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ikonami na przestrzeni roboczej. Wyświetlane są na czarnym tle. Resetowałem profil, niestety to nie pomogło, może ktoś z Was ma jakiś pomysł, co można było by jeszcze zrobić aby naprawić ten problem?

Poniżej screeny z wersją programu i wyglądem ikon.

Info.png.886a529377e652655ce07e98511d846d.png1904341671_czarneikony.thumb.png.0da8db3b8b8f5082a0940490c4a0e08c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się postępować zgodnie z instrukcją, jednak w folderze %appdata% posiadałem strukturę folderów jak na poniższym screenie. Zmieniłem nazwę folderu ZW3D2019 na ZW3D2019_kopia. Następnie uruchomiłem program.

foldery.png.10f2494bbca509752b11bc38a23ed45c.png

W folderze ZWSOFT znajduje się tylko plik konfiguracyjnyzw3d.png.48adfc2627aea2f59d36eee3657c105a.png.

Tak, to pierwsza instalacja programu.

 

Po aktualizacji sterownika, zrestartowaniu systemu i uruchomieniu programu pojawił się następujący komunikat.

error.png.3aea578386f125446151fb52b9c34c40.png

Edytowane przez MariuszW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MariuszW napisał:

Tak, to pierwsza instalacja programu.

 

Zakładałem, że program już działał i coś się popsuło.

Proszę sprawdzić czy komputer spełnia wymagania systemowe odnośnie programu https://www.zwsoft.com/zw3d/support/system-requirements

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalacji nadal pokazuje się okno z błędem.

Kontaktowałem się również z dostawcą oprogramowania, moja licencja pozwala na możliwość aktualizacji do wersji 2020. Zainstalowałem zatem nowszą wersje. Licencje zwróciłem i ponownie aktywowałem przez menadżera licencji. Aktualnie program w ogóle nie chce się uruchomić (próbowałem również uruchomić jako administrator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
19 godzin temu, lukasz1111 napisał:

Mam ten sam problem co kolega wyżej. Komputer stacjonarny z grafiką Nvidia Quadro P1000. Robiłem już wszystko: reset profilu, zmiana grafiki aby mieć pewność że odpala z dedykowanej i nadal ten sam problem. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Jakiego programu problem dotyczy? Czy chodzi też o czarne ikony jak wyżej czy problem dotyczy czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie