MariuszW

Użytkownik forum
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

  1. U mnie dodatkowo sterowniki do karty były zainstalowane razem z systemem i były strasznie okrojone. W zasadzie w panelu sterowania NVIDIA nie miałem żadnych opcji. Po instalacji sterowników ze strony producenta, aplikacja uruchamia się normalnie.
  2. Problem udało się rozwiązać zmieniając kartę zintegrowaną na NVIDIA. Wersja 2019 i 2020 uruchamia się bez problemu. Temat można uznać za zamknięty.
  3. Po reinstalacji nadal pokazuje się okno z błędem. Kontaktowałem się również z dostawcą oprogramowania, moja licencja pozwala na możliwość aktualizacji do wersji 2020. Zainstalowałem zatem nowszą wersje. Licencje zwróciłem i ponownie aktywowałem przez menadżera licencji. Aktualnie program w ogóle nie chce się uruchomić (próbowałem również uruchomić jako administrator).
  4. Starałem się postępować zgodnie z instrukcją, jednak w folderze %appdata% posiadałem strukturę folderów jak na poniższym screenie. Zmieniłem nazwę folderu ZW3D2019 na ZW3D2019_kopia. Następnie uruchomiłem program. W folderze ZWSOFT znajduje się tylko plik konfiguracyjny. Tak, to pierwsza instalacja programu. Po aktualizacji sterownika, zrestartowaniu systemu i uruchomieniu programu pojawił się następujący komunikat.
  5. Mam problem z ikonami na przestrzeni roboczej. Wyświetlane są na czarnym tle. Resetowałem profil, niestety to nie pomogło, może ktoś z Was ma jakiś pomysł, co można było by jeszcze zrobić aby naprawić ten problem? Poniżej screeny z wersją programu i wyglądem ikon.