2021_pogrubienie ramki viewportu


alf

Rekomendowane odpowiedzi

jakie vernum programu?

Obecnie pracuję na VERNUM = "2020.09.22(59468)_x64" (read only) i tutaj chyba Layouty działają lepiej.
W poprzedniej wersji (przed aktualizacją z września) rzeczywiście rzutnie czasami powiększały się na całe okno i nie zawsze zachowywały się prawidłowo.

Proszę spróbować przełączyć za pomocą ikon na dolnym pasku. Chyba ostatnia ikona po prawej stronie odpowiada za rzutnie/model.

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vernum = "2020.08.20(58820)_x64" (read only)

u mnie w nowych rys czy laooutach też ładnie widać, problem znowu ze starymi i to właśnei z konkretnymi layoutami. Załączam tego dzwioląga. lay "xx". Swoją drogą plik wypurgowany na błysk a nadal 1,4mb. czyli po staremu nadal trzeba na koncu ratować się wblock-iem

ale własnie robię update, może się naprawi samo

New block4.dwg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie 😞

vernum = "2020.09.22(59468)_x64" (read only) - zresztą po przebojach bo zwiesiło mi na czarno kompa podczas instalacji. Zresztą są problemy ze stabilnością, wiele razy (~10?) mi wywaliło zw21 na amen (po prostu się wyłączał zw21) i bez ostrzeżenia.. pyk.. i znikł... Były więc słane do Chin raporty.. jednocześnie na 2018 nie było dla tych samych czynnosci takich przykrych niespodzianek

 

2.gif.724715286ef9c0e3f6fe72a5f90f3a7f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. oops .. niestety po resecie i przekopiowaniu niektórych moich ustawień, m.inn  importu pliku skrótów *.pgp, skopiowaniu własnych haczy, stylów mlinii, stylów linii a także po wgraniu niektórych pożytecznych lispów, ww problem powrócił. Być może któryś lisp namieszał ale który to tylko metodą prób i błędów.. na razie chyba wracam ze smutkiem do starego-jarego 2018.. 

Edytowane przez alf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestety na tych samych trefnych layoutach występuje problem taki że na lay oraz w podglądzie wydruku nie wyświeltają się grubości linii, mimo włączonychj opcji wyświetlania ich - tj wszystkie linie są jednakowej grubości, ok 0,2 . Wydruk natomiast jest ok, grubości linii są zróżnicowane. Na różnych sterownikach ten sam efekt (nawet na zw pdf high quality print)

 siedzi to prawadop w programie v2021 bo ten sam plik otworzony w v 2018 wyświetla się ok (lay i podgląd z grubościami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie