Edycja bloków ZW Standard.


2P

Rekomendowane odpowiedzi

Ufffff .... super.

Przy okazji. Fajnie by było, żeby wersje Beta można było instalować "Obok" tych normalnych. Bo tak, żeby testować muszę odinstalować swoją wersję na której pracuję... i zawsze jestem trochę w stresie, że mogę w ten sposób zrobić sobie kuku jeśli chodzi o codzienna pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłam aktualizacje do wersji 2019. Zainstalowałam SP1 potem SP2. Nie obyło się bez błędów w obu . Ok pomyślałam wyjdzie jakaś aktualizacja. I taką dostałam  Otrzymałam link do wersji Beta. Odinstalowałam poprzednią za sugestią pana który przesłał link  i … po raz kolejny zonk. W tej nie działa zwykły edytor bloków. 

Przepraszam ale to przestaje być powoli śmieszne. 

Pracuję na tym programie od wersji 2007 i mam wrażenie że firma coraz mniej poważnie podchodzi do klienta. Jak można sprzedawać kolejną wersję w której nie działa funkcja która w kilku poprzednich wersjach działała poprawne..

Reasumując co mam teraz zrobić? którą wersję zainstalować żeby wreszcie pracować na tym programie . Nie mam czasu na testowanie !! ja na nim pracuję.. Proszę o możliwie szybką odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kłopoty, otrzymała Pani link do wersji beta z prośbą o sprawdzenie, czy występują problemu z kopiowaniem, którego nie udało nam się powtórzyć.

Proszę pamiętać, że jest to wersja beta, w której mogą wystąpić pewne problemy i tak jest z np. z edytorem bloków, który został przypadkowo wyłączony w wersji standard.

Aby edytować blok, proszę przełączyć zmienną BLOCKEDITMODE na wartość 0. 

Ponieważ rozmawiamy o wersji, która nie jest ogólnie dostępna proszę o kontakt z pomocą techniczną w sprawie komunikatu przy otwieraniu pliku.

Wysłaliśmy także Pani kod czasowy do wersji PRO. Aktywacja rozwiąże powyższe problemy.

Jeśli ktoś ma problem z edytorem, proszę o informację, wyślemy również kod czasowy do wersji PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.