2019 Beta - Czy można wyłączyć dokowane okno warstw


2P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dokowane okno obsługi warstw ma pewną niedogodność, która powinna zostać poprawiona w oficjalnej wersji ZWCADA 2019.
Mam włączone okno właściwości, obok dokuję sobie okno Layer Properties Manager. Próbuję rozszerzyć okno LayerPM i wtedy oba okna (Properties i Layer Properties) rozszerzają się. Poprawnie powinno rozszerzać się okno LayerPM. Problem dotyczy również braku możliwości rozszerzenia okna właściwości (PROPERTIES), gdy okno LAYER PM zadokowane jest obok.
Załączam krótkie video obrazujące problem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dmatusz3 napisał:

Jeśli mogę zapytać, skąd ta wiadomość?

Przepraszam, ale nie wiem za bardzo o co chodzi?

Pyta Pan o zgłoszenie wg mnie nieprawidłowo działającej funkcji rozciągania okien, czy raczej o fakt, że zgłoszenie zostało zamieszczone w tym poście?
Jeśli to drugie to proszę o przeniesienie zgłoszenia do nowego wątku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na 2019 Beta - Czy można wyłączyć dokowane okno warstw

Napisałem:

11 godzin temu, Chris napisał:

która powinna zostać poprawiona w oficjalnej wersji ZWCADA 2019.

mając na myśli, że  mam nadzieję, że ZWCAD zajmie się tym problemem i do oficjalnej wersji uda się to naprawić.
Może niezbyt dobrze dobrałem słowa. Moim zamiarem nie było stworzenie wrażenia, że jest to komunikat informujący, że coś zostanie w wersji oficjalnej poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W oficjalnym wydaniu ZWCADA 2019 problem z nieprawidłowym rozszerzaniem okien nie został poprawiony.
Problem ten nie dotyczy tylko okien dokowanych Properties i Layer Properties Manager (LPM) ale także innych (np. Design Center, Drawing Recover itd.)

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie