Przeźroczystość


Recommended Posts

11 godzin temu, PiotrNowak napisał:

to raczej pieśń nieokreślonej przyszłości?

Myślę, że ten fragment wypowiedzi najlepiej oddaje przyszłość tej funkcji w ZWCADZIE. Zamieniłbym tylko znak zapytania na wykrzyknik! :)
Ta i wiele innych funkcji były wielokrotnie zgłaszane kilka dobrych lat wstecz, niestety dla użytkowników bez reakcji ze strony ZWSoftu. Polski przedstawiciel może obiecywać wiele, niestety ostatnie zdanie należy do firmy ZWSoft, a oni raczej nie mają ciśnienia żeby choć odrobinę zbliżyć się do konkurencji... Oczywiście jest to moja prywatna opinia, którą wyrabiam sobie od 2012 roku pracując na ZWCADZIE.

Jest na tym forum dział pod tytułem PROPOZYCJE NOWYCH FUNKCJI i propozycji jest bardzo wiele, wprowadzonych bardzo niewiele. Myślę, że mógłbym podać nawet dokładną wartość, ale po co... pozostawiam tę kwestię do osobistej weryfikacji każdemu zainteresowanemu :)

Ja od kilku lat czekam na aktywną obwiednię kreskowania, przezroczystość warstw, bloki dynamiczne (tworzenie, a nie tylko edycja) i wiele innych (podałem pierwsze z brzegu, które pamiętam).

Co gorsza w ZWCADZIE 2018 SP1 wiele podstawowych komend działa nieprawidłowo (błędnie). Tutaj mogę podać przykład komendy FAZUJ, która z każdym nowym wydaniem zaskakuje mnie coraz bardziej. Prawy przycisk myszki jako enter/zatwierdź/powtórz - kolejna porażka, która ciągnie się od pierwszego wydania nowego ZWCADA w wersji 2017. Polecenie FIND - nieprawidłowo podmienia tekst,  brak możliwości edytowania pól tekstowych za pomocą strzałek w oknie właściwości.... itd.

 

Edited by Chris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...