Przeźroczystość


PiotrNowak

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, PiotrNowak napisał:

to raczej pieśń nieokreślonej przyszłości?

Myślę, że ten fragment wypowiedzi najlepiej oddaje przyszłość tej funkcji w ZWCADZIE. Zamieniłbym tylko znak zapytania na wykrzyknik! :)
Ta i wiele innych funkcji były wielokrotnie zgłaszane kilka dobrych lat wstecz, niestety dla użytkowników bez reakcji ze strony ZWSoftu. Polski przedstawiciel może obiecywać wiele, niestety ostatnie zdanie należy do firmy ZWSoft, a oni raczej nie mają ciśnienia żeby choć odrobinę zbliżyć się do konkurencji... Oczywiście jest to moja prywatna opinia, którą wyrabiam sobie od 2012 roku pracując na ZWCADZIE.

Jest na tym forum dział pod tytułem PROPOZYCJE NOWYCH FUNKCJI i propozycji jest bardzo wiele, wprowadzonych bardzo niewiele. Myślę, że mógłbym podać nawet dokładną wartość, ale po co... pozostawiam tę kwestię do osobistej weryfikacji każdemu zainteresowanemu :)

Ja od kilku lat czekam na aktywną obwiednię kreskowania, przezroczystość warstw, bloki dynamiczne (tworzenie, a nie tylko edycja) i wiele innych (podałem pierwsze z brzegu, które pamiętam).

Co gorsza w ZWCADZIE 2018 SP1 wiele podstawowych komend działa nieprawidłowo (błędnie). Tutaj mogę podać przykład komendy FAZUJ, która z każdym nowym wydaniem zaskakuje mnie coraz bardziej. Prawy przycisk myszki jako enter/zatwierdź/powtórz - kolejna porażka, która ciągnie się od pierwszego wydania nowego ZWCADA w wersji 2017. Polecenie FIND - nieprawidłowo podmienia tekst,  brak możliwości edytowania pól tekstowych za pomocą strzałek w oknie właściwości.... itd.

 

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie