Okno właściwości - rozstrzelone napisy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

podczas pracy w Zwcad 18 zauważyłem pewien problem z oknem właściwości, który niepotrzebnie wydłuża czas pracy.

Przechwytywanie.thumb.PNG.fbfc2e735f2b7a61c347804bad79a005.PNG

W momencie, gdy zaznaczę przykładowo blok dynamiczny, w oknie właściwości jest na tyle dużo zakładek, że tej na samym dole (w tym przypadku "Zmieniony") nie widzę w całości, a do tego suwak po prawej stronie jest nieaktywny i nie mogę przesunąć w dół. Muszę dopiero zwinąć, którąś z zakładek powyżej, żeby zobaczyć wszystkie opcje. Problem dosyć uciążliwy w szczególności jeżeli tę samą czynność powtarza się dziesiątki razy w ciągu dnia. Tym bardziej, że pomiędzy jedną zakładką, a drugą są spore odstępy i wystarczyłoby to wszystko zrobić bardziej zwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że odstępy pomiędzy wierszami/grupami właściwości w oknie są zbyt duże, przez co np. edycja atrybutów bloków dynamicznych w oknie właściwości wymaga użycia suwaka co strasznie spowalnia pracę. 

W części bloków w ogóle nie mogę edytować atrybutów w oknie właściwości( nie wyświetlają się, nie działa ten przycisk do rozwijania/zwijania listy atrybutów). Ta ostatnia uwaga dotyczy tylko interfejsu wstążkowego bo po przełączeniu na klasyczny jest ok.

Edytowane przez kruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie