Grubosci linii na wydruku


kuballica

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

mam duży problem z plotowaniem rysunków, które wcześniej ustawiłem na layautach. Mianowicie problem polega na tym, że program ma duży problem z rozpoznawaniem grubości linii. Ustawiłem sobie własny styl w zależności od kolorów a mimo tego drukuje mi różnymi grubościami, mimo że napisy były na tej samej warstwie, kolorze i domyślnej grubości linii. Co najdziwniejsze niektóre pliki są dobrze plotowane a niektóre zepsute i tam własnie nie rozróżnia grubości linii. Jak to mogę naprawić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

korzystam z programu ZWCAD 2009i Professional, oczywiście styl linii jest ctb grubość jest uzależniona od kolorów. Postaram się jutro przesłać rysunek razem ze stylem wydruku na adres pomoc@zwcad.pl, prosząc również o zachowanie tajności danych przeze mnie wysłanych. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

chciałbym podziękować administratorom forum Zwcad za pomoc.

Problem tkwił nie w rysunku zrobionym w programie ZWCAD, lecz w ploterze. złe sterowniki powodowały problem zmiany grubości linii.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Mam taki sam problem z grubościami linii. W wydruku wszystkie linie poniżej 0,4mm są tej samej grubości. Najprawdopodobniej problem tkwi w komunikacji programu ZWCAD (numer kompilacji: 2011.06.30(16923); 2011.08.30(17053) Beta) z ploterami CANON IPF710 oraz IPF825. Proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.