Menu pod środkowym przyciskiem myszy


perlon

Rekomendowane odpowiedzi

Przy uruchomionych jednocześnie 2015 i 2017 na starym jest ok na nowym nie. Coś mu się poprzestawiało w ustawieniach. Myślę sobie reset profila.

Dobra. Reset profila - jest dobrze shift+PPM działa no ale te wstążki  :(

Przestawiam na klasyczny - dalej jest dobrze

MBUTTONPAN = 0 - jest całkiem dobrze pod SPM mam menu ale PPM nie działa jak trzeba

Tools->Option->User Preferences->Righ-click customization

589dc6ff75a33_2017-02-1014_57_17-ZWCAD2017ProfessionalEdition-Drawing1_dwg.thumb.png.2af6ee4dde7d9814d12672afdb1a5e19.png

No i lipa

Po zatwierdzeniu środkowy przycisk myszy działa jak prawy :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mam mbutton=0. Łapki używam rzadko, jak potrzebuję to z ikony. W normalnej pracy jadę kółkiem zoom +/-. Natomiast nagminnie używam punktów OSNAP i bardzo często filtru współrzędnych .X .Y. Te opcje przerzucam do menu podręcznego na wyższy poziom bo są schowane głębiej i dołączam skrót klawiszowy &x do  .X i &y do .Y Menu podręczne używam w ten sposób : SPM + litera skrótu osnapu lub filtra i używam tego w trakcie wykonywania komendy rysowanie/kopiowanie/przesuwanie etc. Filtry współrzędnych eliminują konieczność rysownia dodatkowych linii przy dopasowywaniu punktów charakterystycznych obiektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie