ZWCAD 2009 spolszczenie


dmatusz3

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest już nieaktualny.

Zapraszam tutaj :arrow: http://forum.projektuje.net/zwcad-2009-pl-12-052009-vt158.htm

Pozdrawiam

Witam,

poniżej zamieszczam opis instalacji wersji polskiej.

Opis jest trochę rozbudowany, w skrócie można powiedzieć, że należy uruchomić plik z polskim instalatorem, po uprzedniej instalacji wersji angielskiej 2009.

Adres do spolszczenia http://www.zwcad.pl/ftp/zwcad_2009_pl.exe

Pełny opis instalacji:

instalacja_2009_pl.png

1,2 Jeśli ktoś posiada pełną wersję programu, z kluczem sprzętowym, to proszę wyciągnąć go z komputera. W przeciwnym wypadku może wystąpić problem ze sterownikiem do klucza sprzętowego.

Jeśli ktoś nie posiada klucza sprzętowego, lub korzysta z licencji sieciowej może pominąć ten krok.

3 Instalator wersji polskiej wymaga zainstalowanej wcześniej wersji angielskiej.

4 Aktualną wersję angielską można pobrać z tego adresu http://www.zwcad.pl/ftp/ZWCAD2009EngWeb.exe

5 Proszę zwrócić uwagę, czy posiadają Państwo aktualną wersję programu. Można to sprawdzić poprzez polecenie vernum wpisane w linii poleceń ZWCADa.

W wyniku program zwróci datę utworzenia programu.

Polecenie: VERNUM
_VERNUM = "2009.02.27(9377)" (do odczytu)

Wersja programu powinna być jak powyżej.

6. Proszę pobrać spolszczenie do programu http://www.zwcad.pl/ftp/zwcad_2009_pl.exe i zainstalować. Po instalacji na pulpicie powinna pojawić się ikona do wersji polskiej.

7. Proszę uruchomić ponownie komputer, oraz wprowadzić kod licencyjny (dla osób posiadających klucz sprzętowy).

Jeśli nie znają Państwo kodu do wersji ZWCAD 2009 można go sprawdzić na stronie internetowej http://licencja.zwcad.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przenieś ustawienia z wersji angielskiej.

Toolbars'y które stworzyłem w ZWCAD i zapisałem w formacie xml. chodzą, chociaż nie chodzą dwupoziomowe.

Nie mogę wczytać toolbarsy z AUTOCada nie wczytują się ikonki jak też np menu jest 9 dwuelementowe a po wczytaniu tylko trójelementowe i nie otwierają się podmenu.

W 2009ang jakoś mi to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przenieś ustawienia z wersji angielskiej.

Toolbars'y które stworzyłem w ZWCAD i zapisałem w formacie xml. chodzą, chociaż nie chodzą dwupoziomowe.

Nie mogę wczytać toolbarsy z AUTOCada nie wczytują się ikonki jak też np menu jest 9 dwuelementowe a po wczytaniu tylko trójelementowe i nie otwierają się podmenu.

W 2009ang jakoś mi to działało.

Z poprzednich Pańskich postów pamiętam, że używa Pan swoich własnych konfiguracji.

Obawiam się, że nie jesteśmy w stanie pomóc bez konkretnych plików.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże taki błąd który pojawił się w wersji 2009ang

Menu IKONY po wczytaniu jest całkiem inne niż powinno być dodatkowo ikonki są przypadkowe bo wcale ich nie powinno być. W poleceniu _menuload widać jakie powinno być czyli program w czytał dobrze ale pokazuje źle. załączam zrzut ekranu

post-30-1348487271,5578_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj przy usuwaniu aliasów w regedit zauważyłem taką prawidłowość. Zarówno w ZWCAD 2008 jak ZWCAD 2009PL występują klucze "Profile" i "Profiles", w 2009eng występuje tylko "Profiles". W kluczach "Profile" zapisane są różne profile w tym utworzone prze ze mnie, ale również Default i Adcenter w "Profiles" zapisany jest tylko Default i w nim niema takich kluczy jak:

-Accelerators

-Addins

-Aliases

-Drawing Recovery

-File Dialog

-Menua

W obu przypadkach program ZWCAD otwiera się w ustawieniach podstawowych i jak ustawię profil "Default" jako aktualny dopiero ładują się moje ustawienia.

Próbowałem zmienić nazwę z "Profile" na "Proliles" ale nie pomogło.

Można to poprawić, bo jest denerwujące ciągłe zmiana niektórych ustawień (okno poleceń, sposób wyboru, dodatkowo nie pamięta historii otwieranych plików)?

Ps.Kiedy będzie nowa wersja, miała być w kwietniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie również polska wersja?

Czy z moim problemem z ustawieniami da się coś zrobić?

Wersja polska po zainstalowaniu nowej wersji angielskiej otwiera się jako testowa. Czy należy przeinstalować wersję polską czy może czekać na uaktualnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety musimy przesunąć publikację wersji polskiej o 1 dzień z powodu problemów z łączem i serwerami.

Myślę, że jutro będą już do pobrania.

Nakładki z wersją polską proszę nie instalować, ponieważ pasuje ona tylko do wersji z lutego.

Obecnie wersja polska nieoficjalna będzie już miała pełny instalator, nie będzie trzeba instalować wersji angielskiej.

Po przeinstalowaniu programu należy uruchomić ponownie komputer, aby system operacyjny zobaczył klucz sprzętowy. Inną ważną rzeczą jest to, aby pamiętać o wyciągnięciu klucza przed instalacją, czy usunięciem programu. Jeśli jest on w komputerze to może wystąpić problem z jego późniejszym rozpoznaniem.

Rejestry w wersji 2008 i 2009 znacznie się różnią.

Nie zalecałbym przenoszenia (importu) rejestrów z innych wersji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.