Kreskowanie w ZWCAD+ SP2


KBR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kreskowania są ważne, jednak nie działąjąw nowej wersji jak działay w ZWCAD2012.

Na razie wykryłem taki błąd kreskowanie obszaru wynaczonego splinią nie odtwarza wzoru tylko solid.

Jeszcze raz sprawdziłęm i okazało się, że jeżeli splinia ma do 9 punktów wzór jest tworzony, od 10 punktów solid.

Dodatkowo w przypadku wzoru gravel nie jest on taki jak w zwypłym 2012 co prawda do przyjęcia.

Kreskowania nie "streczują" sie razem z granicami.

Jak wskazuje na obiekt wzór powstaje szybko, jak wskazuje punkt w obiekcie to program myśli bardzo długo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zauważyłem taki błąd.

W dwóch rysunkach z których jeden powstał przez przekopiowanie elementów do nowego rysunku ( w obu jednostki są ustawione na mm), kreskowanie GRAVEL zachowuje się inaczej.

W starym wstawiłem w skali 200 i wzór jet postrzępiony w nowym zew skalą 5000 i wzór jest ok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie udało mi się potwierdzić takiego działania w programie. Czy to dzieje się na jakimś określonym pliku ? czy udaje się Panu powtórzyć to wielokrotnie? Proszę o przesłanie na adres pomoc@dobrycad.pl przykładowego pliku, na którym wystąpił problem. Postaram się  ustalić przyczynę. Proszę również o podanie numeru kompilacji, który można odczytać wpisując polecenie vernum oraz sprawdzić czy to samo powtarza się na najnowszej kompilacji, do której link przesłałem Panu w prywatnej wiadomości 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rysunku old skopiowałem do nowego szablonu dwt.

Wszystko wygąda  tak samo jednak jak się wejdzie w edycję kreskowania to już wygląd się zmienia trzeba zmienić skalę żeby wyglądało podobnie. Jednocześnie kreskowanie poprawia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.