wydruk w stylu wizualnym


yamshabart

Recommended Posts

witam mam problem odnosnie wydruku arkusza na którym zamieściłem rzutnie zarówno 2d jak i 3d w stylu z ukrytymi niewidocznymi liniami. Na ekranie wszystko wyglada cacy ale drukując drukuje wszystkie linie głównie chodzi mi o druk do pdf ale to chyba nie ma różnicy bo na drukarce w podgladzie wydruku wygląda podobnie sytuacja... nie mam pomysłu jak to zrobić

-----------

vernum = "2010.11.25(16241)"

Link to comment
Share on other sites

czyli że nie ma szans żeby to naprawić?

Szansa jest, ale trzeba poczekać. Zbiór poprawek pojawi się dopiero w nowej kompilacji programu, a do tego czasu spróbuj może użyć Bullzip PDF Printer:

http://www.google.pl/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Bullzip+PDF+Printer

Jeśli to nie pomoże, to jeszcze pokombinuj z jakimś DWG Viewer:

http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=viewer+dwg

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

NO TROCHE SIE ZAWIODŁEM. BĘDĘ MUSIAŁ KOMBINOWAĆ A NOWY PROGRAM KOSZTUJE... ALE DZIEKI WIELKIE DAM ZNAC JAK ZNAJDE ROZWIĄZANIE

Z tego co ma Pan napisane w stopce wnioskuję, że używana wersja ZwCAD nie jest najnowsza. Przesłanie rysunku może faktycznie wyjaśnić sprawę.

Zanim zapadnie decyzja kupna innego programu, można sprawdzić jak wygląda sprawa w aktualnej wersji obecnie używanego programu. Wszystkie produkty są rozwijane i poprawiane - nawet AutoCAD.

Taka sugestia: pisanie z CapsLock jest źle widziane na forach internetowych i prośba o nie stosowanie takich metod - nie przyspieszy to sprawy, a może tylko zniechęcić pozostałych użytkowników do przeczytania umieszczonej treści.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za Capsa po prostu w firnie na rysunkach pisze wszystko drukowanymi i tak zapomniało mi się jakoś. Jestem nowy w ZwCadzie cały czas pracowałem na AutoCadzie. Może głupie pytanie ale skąd mogę pobrać uaktualnienie lub najnowszą i jakie vernum powinno wtedy być?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.