Nowy komputer pod Zwcad-a


m@riucha

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję złożyć komputer pod Zwcada do kwoty ok 2300-2500zł.

Największy problem mam z kartą graficzną, nie wiem jaką kupić, chodzi mi głównie o producenta. Czy należy brać pod uwagę tylko Nvidię ze względu na CUDA, czy Zwcad tak jak produkt Autodesku wykorzystuje tą funkcję?

Czy Zwcad wykorzystuje więcej niż jeden rdzeń procesora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba wybierać procesor który jest najmocniejszy na jednym rdzeniu, pozostałe będą najwyżej obciążane przez pozostałe procesy. Czy w najbliższej przyszłości nowe wersje Zwcada będą wykorzystywać więcej niż jeden rdzeń co w dzisiejszych czasach staje się standardem? Przy pliku wielkości ok 15Mb i około 100k elementów na moim C2D 2,5GHz praca jest koszmarem :sad:

Jeszcze jedno pytanie: czym jest spowodowane zanikanie części linii w xrefie i blokach przy przybliżaniu widoku (plik poniżej 1Mb)? Jeżeli odnośnik wkleję i rozbiję to jest ok. W oryginalnym Autocadzie jest wszystko w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy żadnych deklaracji producenta programu w zakresie pracy na wielu rdzeniach. Odnośnie znikania elementów w blokach to w wersji jak się nie mylę, to 2010.11.25 to chyba było, w aktualnej wersji ten problem został rozwiązany. Numer wersji może Pan odczytać po wpisaniu polecenia vernum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.