Dla najaktywniejszych uczestników forum - NOWE!


kruszynski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podobnie jak na początku tego roku postanowiliśmy ufundować bezpłatną aktualizację do ZWCAD. Tym razem do wersji 2011.

Zmieniliśmy nieco kryteria oceny.

Teraz braliśmy pod uwagę także merytoryczną wartość postów.

W składzie wszystkich pracowników naszej firmy bezpłatne aktualizacje postanowiliśmy przyznać użytkownikom o nickach:

1. gruzin - za pomoc dla użytkowników forum, oraz dzielenie się doświadczeniami w programowaniu LISP,

2. 2P - za kreatywne pomysły oraz dzielenie się bogatym doświadczeniem,

3. Martin_S oraz KBR, za zaangażowanie na forum, bardzo dobrą znajomość ZWCAD i ciekawe posty.

Bardzo proszę o przesłanie numeru ID na adres pomoc@zwcad.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję! Muszę napisać, że się nie spodziewałem i jestem bardzo mile zaskoczony! Wspaniały prezent pod choinkę.

Korzystając z okazji składam Moderatorom i wszystkim Forumowiczom, życzenia spokojnych i radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Krzysztof Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezmiernie miło, że moja aktywność na forum została doceniona przez Państwa Firmę.

Jesteście pierwszym w tym roku Św. Mikołajem, który przyniósł mi prezent! I to bardzo trafiony prezent.

Moje wstępne "oględziny" wersji ZwCAD 2011 wykazały duży rozwój programu i to we właściwą stronę. Chylę czoła przed programistami, a Wam dziękuję za wsparcie techniczne i pracę, dzięki której forum jest bardzo wartościowe i przede wszystkim niesamowicie (wyjątkowo!) merytoryczne.

Jest to również zasługą udzielających się tu Koleżanek i Kolegów - użytkowników ZwCAD'a. Trzymajmy się tak dalej w zwartej grupie! Dziękuję Wam za interesujące i pomocne posty :) :)

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i powodzenia w Nowym Roku.

Paweł Pijanowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.